Wpis z mikrobloga

"Scooby Doo, Gdzie jesteś?” jako odzwierciedlenie lęków i nastrojów społecznych na przełomie lat 60/70 XX wieku

Kolejny tekst już dostępny do przeczytania! Tym razem nie będzie to recenzja, a dłuższa forma, w której biorę na warsztat dwa, wydawać by się mogło wykluczające się tematy. No bo co wspólnego ma Scooby Doo z wojną w Wietnamie albo rewolucją seksualną w latach sześćdziesiątych XX wieku w USA? Tego i wiele więcej dowiecie się z mojej dzisiejszej pracy, w której włączyłem mój talent do nadinterpretacji i sprawdziłem jak dobrze "Scooby Doo, gdzie jesteś?" odzwierciedlał lęki społeczne oraz przemianę kulturową, społeczną i polityczną swoich czasów. Serdecznie zapraszam do lektury! ---> https://wildweekly.pl/2021/10/03/scooby-doo-gdzie-jestes-jako-odzwierciedlenie-lekow-i-nastrojow-spolecznych-na-przelomie-lat-60-70-xx-wieku/

#nwjaktonazwac (tag autorski) #horror #film #filmweb #ogladajzwykopem #filmnawieczor #gruparatowaniapoziomu
SuperEkstraKonto - "Scooby Doo, Gdzie jesteś?” jako odzwierciedlenie lęków i nastrojó...

źródło: comment_1633285864adq9th9UqVlUCbCqeUK3U9.jpg

Pobierz
  • 4
Jeśli ktoś z was chciałby być w przyszłości wołany do kolejnych wpisów to zostawcie tutaj plusa. Przy okazji wołam: @sejsmita, @BigRedChick, @Fevx, @pogromca-pieczonych-kurczakow, @PanKarolKnuropatwa, @WlasnieInstalujeWindowsa, @eM-Ka, @Freakz, @poji, @GARN, @wyporkiewicz, @lisilis, @meinigel, @Polanin, @Gaya_Deguchi, @r__k, @serio_serio, @Jedenastak, @Zeugma, @jerekp, @binturong, @DeMix10, @ewaewa, @dami423, @miseria, @Zalbag, @