Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu w windzie w moim bloku dzieją się cuda typu psie gówna, bazgroły itp.
Dzisiaj schodząc do samochodu po bagaże, minąłem się z dwoma małymi gnojkami wchodzącymi do windy.
Wracam, gówniarze biegną po schodach, winda jedzie sama. Przebiegli obok mnie i pobiegli na zewnątrz. Otwieram windę - karton po pizzy, winda zalana mlekiem, w tym drzwi od najwyższego piętra do samego parteru.

Tak się składa, że zaparkowałem samochód przed wejściem, a w nim wideorejestrator ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zgadnijcie, kto jutro obwiesza takimi graficzkami pół osiedla?

#patologiazmiasta
Pobierz spunky - Od jakiegoś czasu w windzie w moim bloku dzieją się cuda typu psie gówna, ba...
źródło: comment_1633282369vgy9XgMuQpAtfJjt1Dfc2S.jpg
  • 96
@sztandar: wcześniej był spokój. To są gówniaki ok. 10 lat. Ostatnio mamy remont bloku i drzwi nie zamykają się na domofon (nie wiem czy celowo, czy to awaria drzwi). Już przez te remonty miałem włam do piwnicy, bo wymieniano instalację w piwnicy, więc ciągle było otwarte. Nic mi nie ukradli, nawet zasranego bagażnika dachowego czy opon do roweru, które były najbardziej wartościowymi przedmiotami w tej piwnicy (nie licząc ogórków konserwowych xD),
@spunky: twój ton wypowiedzi na to sugeruje że czujesz się jak jakiś pan zeus król olimpu i jeszcze prosisz o atencje bo nikogo to nie obchodzi tutaj co wyprawiasz jako osiedlowy szeryf ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie złapałeś za rękę nie masz dowodów, jeszcze ci rodzicie tych dzieci spuszcza łomot albo inne świństwo zrobią
@ciasteczkowy_otwur: jak coś przeskrobałeś za gówniaka, to sąsiad z nagraniem przychodził, czy po prostu dostawałeś #!$%@? od ojca, bo sąsiad zeznał, że coś przeskrobałeś?

No niech gówniaki przyjdą wrzucić kolejne psie gówno, wiedząc, że cały blok wie, że oni to zrobili. ¯\_(ツ)_/¯

Mieli odrobinę szczęścia, że 10 sekund wcześniej nie otwarłem drzwi do windy, bo jeszcze na schodach by dostali #!$%@? i by się brali za sprzątanie tego co zrobili.
Wykwintna rozrywka były telefony na darmowa infolinie tp wykonywane z budek telefonicznych i rozmawianie z tymi konsultantami o jakichś głupotach xD.


@Flypho: teraz mi przypomniałeś, że ja to w sumie też głupi but za gówniaka byłem. Jakby się ktoś dowiedział, to by dopiero był wpier... xD
@Flypho: demolowaniem bym tego nie nazwał, aczkolwiek wrzucanie psiego gówna, rozlewanie mleka, śmieci i bazgranie po ścianach nie należą do akceptowalnych zachowań. Mam nadzieję, że gówniaki to jak najszybciej zobaczą wracając na miejsce zbrodni i obsrają zbroję, że cały blok tym obwieszony.

Przy okazji reszta mieszkańców się dowie, że psie gówno na środku windy, to nie sprawka żadnego z mieszkających tu pupili.
@spunky: No cóż, jedyna opcja to chyba złapać któregoś z nich i im kulturalnie wytłumaczyć. Sądy, policja, rodzice i szkoła to tylko problem, chociaż to ostatnie może być okej. Nie wszyscy rodzice są normalni w erze pińcet plus i jeszcze cię zjadą, że jak możesz ich Dorianka (wstaw losowe #!$%@? imie) posądzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)