Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu w windzie w moim bloku dzieją się cuda typu psie gówna, bazgroły itp.
Dzisiaj schodząc do samochodu po bagaże, minąłem się z dwoma małymi gnojkami wchodzącymi do windy.
Wracam, gówniarze biegną po schodach, winda jedzie sama. Przebiegli obok mnie i pobiegli na zewnątrz. Otwieram windę - karton po pizzy, winda zalana mlekiem, w tym drzwi od najwyższego piętra do samego parteru.

Tak się składa, że zaparkowałem samochód przed wejściem, a w nim wideorejestrator ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zgadnijcie, kto jutro obwiesza takimi graficzkami pół osiedla?

#patologiazmiasta
Pobierz spunky - Od jakiegoś czasu w windzie w moim bloku dzieją się cuda typu psie gówna, ba...
źródło: comment_1633282369vgy9XgMuQpAtfJjt1Dfc2S.jpg
  • 96
@pi3tk: wiadomo, że nie będę pisał do prokuratury :D To są gówniaki. Mógłbym napisać, że będą sądzeni z artykułów 21 i 37 kodeksu karnego i też by było dobrze. Tu chodzi o obsraną zbroję. Do tej pory nikt nie wiedział kto. Byłem święcie przekonany, że któryś sąsiad to świnia i nie sprząta po psie.

Następnym razem przyjdą i blok ich przywita taką ładną karteczką. ( ͡º ͜ʖ͡º
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spunky: ja jestem za tym by na policję dzwonić. Mam u siebie na osiedlu bandę gnojków po 10-12 lat, która niszczy wszystko. Oczywiście jak tylko widzę, że coś #!$%@?ą to starałem się ich utemperowac. W końcu skontaktowalem się z dzielnicowym i ten mi powiedział, żeby za każdym razem dzwonić na policję. Ilość zgłoszeń będzie odnotowana, a jak ich złapią to inaczej będą rozmawiać.
@spunky: IMO idź z tym od razu do dzielnicowego, względnie najpierw spróbuj się dyskretnie zasięgnąć języka, czy ktoś nie zna tego dzieciaka.
Wrzucając takie zdjęcia z wizerunkiem i groźbami na klatkę samemu nastawiasz karku
@spunky: Teraz to jedynie w ten sposób trzeba z oskarkami walczyć, ja miałem podobną sytuacje u mnie w bloku, tylko wtedy mój ojciec wyłapał, po morzach wystrzelał i od razu spokój był :)
Rób porządek z burakami.