Wpis z mikrobloga

Przełamałem się i obejrzałem "Wyjadaczy" na TTV z udziałem Michała i muszę przyznać, że niczym mnie on nie zaskoczył, a utwierdził tylko w przekonaniu co media i społeczeństwo będzie robić w sprawie inceli i słabych mężczyzn. I nie, nie będą to akcje typu "Chłopaki też mogą płakać" itd. laikowane przez tzw. Juleczki w ramionach swoich silnych mężczyzn. Po prostu, tacy ludzie będą wystawiani na pośmiewisko, tak jak kiedyś ludzie odbiegający wyglądem w cyrku, ku uciesze najbardziej prymitywnych instynktów. Cynizm w najczystszej postaci, nic więcej.

Odcinek zaczął się od tego, ze do programu zgłosił się Michał, który depresję i cierpienie miał wypisane na twarzy. Miał trafić pod skrzydła "trenerki" Klaudii, która, gdy tylko go zobaczyła, zaczęła się podśmiewywać. Po rozmowie z nim osiągnęła himalaje hipokryzji mówiąc, że Michał nie może przepraszać za to jaki jest, a następnie wyśmiała to, że chłop 28 lat gra w gry i ma klocki LEGO Technik XD. Gość pracował w kiosku mamy, Klaudia poszła razem z nim i każe mu do obcej kobiety powiedzieć, że ma ładną córkę. Wyobrażacie to sobie? Gość z takim głosem od razu mógłby być posądzony o pedofilię przez klientkę, a Klaudia go zmusza do robienia czegoś takiego XD

Następnie wypad do siłowni, gdzie od razu widać, że Michał nigdy na takiej nie był, a Klaudia wraz z koleżanką trenerką (podś#!$%@?ąc z niego w obiektywnie kamery! XD) nakłaniają go do zagadywania do dziewczyny wyraźnie bardziej wysportowanej od niego, a ta następnie robi z niego przynoszącego jej ciężary i wodę. Kuriozum po prostu, ale Michał był zadowolony, bo robi przecież progres nie będąc świadomym, że tak naprawdę tylko pośmiewisko ze swojej osoby.

Jednak kolejna akcja przebiła wszystko jak dotąd. Owego bohatera chcieli namówić na zrobienie sobie tatuażu, bo to zrobiłoby z niego bardziej męskiego. Typ chociaż tutaj, choć z pomocą mamy, się postawił i zaprotestował. Tłumaczyli potem, że nie chcieli go zmuszać, tylko, żeby podjął sam decyzję. NO ZAJEBISTY PLAN, a jakby się zgodził (a na pewno znajdą się i tacy) to byście go oszpecili do końca życia, bo tak z marszu nie da się po prostu wybrać tatuażu, to ważna decyzja którą podejmuję się nie w kilka minut.

Na sam koniec wisienka na torcie. Umówili go na dwie randki w ciemno, oczywiście z dziewczynami wyższymi od niego, co, jak było widać, jeszcze bardziej obniżyło pewność siebie. No i to wszystko z połączeniem z marnym głosem i prześmiewczym podejściem dwóch dziewczyn do niego od momentu gdy go ujrzały spowodowało, że to była jedna wielka żenada. Kończąc chciał się wymienić numerami, te oczywiście odmówiły i chociaż szczerze jedna z nich - Ukrainka - powiedziała, że jej się po prostu fizycznie nie podoba, druga powiedziała, że brakuje tego czegoś (choć też skrycie wskazywała na wygląd). W napisach końcowych dodali nagranie gościa, jak dziękuje Klaudii i oznajmia że był na kolejnej randce, ale dziewczyna i tak go olała.

Szczerze? To to jest po prostu obrzydliwe, że takie programy powstają. I dobra, ktoś powie, że zgłosił się dobrowolnie, tylko co ma tak zdesperowany typ do wyboru, gdy taki program oferuje mu, że przestanie być samotny i obiecuje jeszcze wiele nierealnych rzeczy. No oczywiście łapią się jak muchy w pajęczynę. Ku uciesze cynizmu ludzi i to, że w tym odcinku Michał nie miał styczności z żadną kobietą w swoim wzroście/ niższą też nie było przypadkowe, bo ludzie kochają patrzeć jak ktoś niższy/słabszy jest upokarzany. W takich programach nikt o aparycji podobnej do Michała nigdy nie osiągnie zamierzonego celu, ale ci hipokryci będą twierdzić inaczej. Hipokryzja i cynizm to jedne z największych raków tego świata. Osoby, które nigdy z takim Michałem, przez to jak wygląda, nie pokazałyby się publicznie nawet na piwie, teraz doradzają co ma zrobić by zdobywać kobiety. No aż brak słów na podłość tych ludzi. Jeśli liczycie, że coś w sprawie inceli się bedzie dziać pozytywnego to porzućcie te marzenia, będzie tylko gorzej.

#przegryw #psychologia #depresja #ttv #podrywajzwykopem #tinder #zwiazki #blackpill #bekazlewactwa #bekazpodludzi #przemyslenia #gownowpis
wilhelm99 - Przełamałem się i obejrzałem "Wyjadaczy" na TTV z udziałem Michała i musz...

źródło: comment_16332652648abIDFkAonnHHv9ZUbVjFW.jpg

Pobierz
  • 236
  • Odpowiedz
@Kenteris: nie wiem, mimo swojej #!$%@? sytuacji nie zamierzam podbudowywać sobie samooceny śmiejąc się z tych, co mają gorzej. A owy program nie jest pierwszym, który wysmiewa właśnie takich jak on. Z tego, co piszą wyżej ogladajacy odcinek z dziewczyną, to ten trener miał calkowicie inne podejście.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: do incela mi daleko, pewnie bliżej do normika, ale zwyczajnie przykro mi jak na to patrzę. Gość wydaje się mega spoko, a zwyczajnie robią sobie z niego małpkę w cyrku. A najgorsze jest to, że nawet mniej wyględni od niego (szczególnie po metamorfozie) żyją sobie w szczęśliwych związkach z nawet ładnymi dziewczynami. Myślę, że byłby tu potencjał na terapię i gość byłby o wiele szczęśliwszy z o wiele wyższym poczuciem
  • Odpowiedz
@puto: a powinno powstać. #!$%@? nie 9gladam takiego gówna, ale te #!$%@? to jakieś cofanie się w rozwoju gatunku. Jak widać polskie witaminki nie grzeszą empatia i rozumem. Najlepiej jakby jedna z drugą samotna matka miała takiego syna bo geny to mimo wszystko loteria.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Zarzucają tej pannie że się z niego śmiała w programie a ja po obejrzeniu całego odcinka powiem tak:

Koleś jest gigaprzegrywem niczym truecel Mirek z memów. 150-160 cm, cofnięta szczęka, prawiczek mieszkający z rodzicami, masa problemów psychicznych i nieśmiałość spowodowana wyglądem. Nie da się być pewnym siebie wyglądając tak jak on.

Jak byś go nie przedstawił to by wychodziło na to, że go obśmiewają bo nie da się go przedstawić
  • Odpowiedz
I dobra, ktoś powie, że zgłosił się dobrowolnie, tylko co ma tak zdesperowany typ do wyboru, gdy taki program oferuje mu, że przestanie być samotny i obiecuje jeszcze wiele nierealnych rzeczy.


@wilhelm99: Też nie jestem zwolennikiem tego typu gniotów, bo ani to śmieszne, ani pouczające, ot - tania rozrywka, która ma podbić ego oglądającego, na zasadzie "ze mną jeszcze nie jest tak źle". Tyle, że kiedy ten typek podpisywał jakiś kontrakt
  • Odpowiedz
@wilhelm99: ja też obejrzałam i ogarnął mnie smutek i zażenowanie. Chłopak tak w ogóle miły ale zjedzony przez kompleksy. Nie twierdzę, że bym chciala z nim być, zresztą on nie chciałby pewnie być ze mną (jestem wysoka) ale tak mi się go chciało przytulić. Mam nadzieję, ze Michał znajdzie miłą dziewczynę. A ta typiara ma wytatuowany na nadgarsku symbol queen of spades. Jak ktos nie wie co to znaczy to polecam
  • Odpowiedz
@PrezesBankuSpermy: co jest złego w klockach LEGO TECHNIK? Wielu o wiele starszych facetów ma takie hobby i nikt tego nie wyśmiewa.

To po co robić program z kimś takim? Widać że z tej samotnosci jest trochę upośledzony i godzi sie na takie coś a producenci ze zwykłego cynizmu i poczucia wyższości ośmieszyli go jeszcze bardziej. A dlaczego? Bo to i tak sie sprzeda, wysmiewanie słabszych zawsze będzie w modzie i przenosi
  • Odpowiedz
@Karta_rowerowa:

zresztą on nie chciałby pewnie być ze mną (jestem wysoka)


On pewnie tak, bo widać było ten jeszcze wiekszy brak pewnosci gdy podstawiali mu wyższe dziewczyny, ale przekonanie, że niższy facet na pewno nie zechce wyższej jest głupie. Ale rozumiem, ze masz potrzebę wybielenia się z tego, ze to nie ty oceniasz po wzroście tylko faceci :)
  • Odpowiedz
@wilhelm99 czyli, że to tvn-owska odpowiedź na chłopaków do wzięcia.
Z bab też się nabijają w jakichś damach i wieśniaczkach, czy zamieńmy się żonami. Wszystkie te programy to dno, każdy o tym wie. Zmienia się tylko forma wysmiewania i pokazania takich ludzi. No ale cóż, sami się na to zgadzają i pewnie biorą za to jakieś śmieszne pieniądze.
  • Odpowiedz
@SP_Alfa_Kilo: nie wiem czy nie jest upośledzony, ale na pewno zdesperowany i w akcie desperacji ludzie godzą się na takie rzeczy a potem jeszcze się nawet z tego cieszą. Z perspektywy obiektywnej wygląda to inaczej i ani razu nie widzialem żadnej chęci pomocy, tylko wystawianie go na pośmiewisko ku ucieszenia prymitywów cieszących się z czyiś słabości. I producenci doskonale o tym wiedzieli.
  • Odpowiedz