Wpis z mikrobloga

Wiesz w jaki sposób mogli tego dokonać?

@NieBendePrasowac: Zapewne jakiś banał jak wyszukanie w Google Grafika lub TinEye jego zdjęcia profilowego z Twitter'a, znalezienie innych profili z tym zdjęciem w mediach społecznościowych i wyłuskanie stamtąd wskazówek co do miejsca zamieszkania (na podstawie zdjęć lub wpisów jego lub jego znajomych) lub nawet znalezienie adresu podanego wprost na tacy. Dla fanatyka z obyciem w internecie nic trudnego.
@nopek: @NieBendePrasowac: @Anoniemamowy:

kiedyś na początku mojego konta jakiś różowy pasek zaplusował mój wpis, to ja z ciekawości wszedłem w jej profil, patrzę, a tam jest mail na o2.pl no to wkleiłem w google i wyszukało jakieś forum dla kobiet na którym podała tego maila, patrzę dalej- jest jakieś zdjęcie kota, a że było podpisane jak te facebookowe to wyciąłem ciąg liczb ze środka i znalazłem jej profil na
@nopek: dokladnie, chodziło mi o ten akt urodzenia. Rozwazalem taki scenariusz jak podałeś, bylbym nieźle zdziwiony jakbym zobaczyl swoj akt urodzenia wkkejiny przez randoma z neta.

@Mowi: ciekawe i szybkie wyszukiwanie, ale sam w podobnym stylu rzeczy robiłem :) ten akt urodzenia to juz jakiś wyzszy level