Wpis z mikrobloga

@moshe_raabe: ewentualnie OP przesiąknął stylem dziennikarstwa Wiadomości TVP, gdzie pokazywanie kogoś = afirmacja, ew. jak ktoś jest z opozycji to trzeba dać komentarz wielkimi literami „PiS dobry, PO złe”.
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur Nie zrozumiałeś. Kilka postów wyżej napisałem, że bardzo dobrze zrobili pokazując ten wywiad. Kpię sobie jedynie z takiego rodzaju dziennikarstwa, w którym jednych pokazujemy a innych cenzurujemy. Pisząc o "wielkiej chwili" nawiązałem do przerwania transmisji z wystąpieniem Trumpa i zachwycających się tym pracowników kilku redakcji, w tym TVN. Ty i @mour sprowadzacie to do polskiej bieżączki politycznej. Fajnie, że utożsamiacie się z tą czy inną narracją i przez to
  • Odpowiedz
@moshe_raabe: Transmisja Trumpa szła na żywo. Tu zdaje sie nie - do tego to był wywiad z pytaniami ofensywnymi. I co oni w TVN puścili całosc bez komentarza? Bo jak to nie to nijak sie te porównania do tego mają.
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur Jakie znaczenie ma to, że transmisja szła na żywo? Dla mnie jest to zwykła cenzura i ograniczanie wolności słowa. Wybiórcze traktowanie pluralizmu nie jest dziennikarstwem a zwykłą propagandą. Trump mówi nieprawdę: zdejmijmy go z anteny, Łukaszenka mówi nieprawdę: puśćmy z nim wywiad. Logiczne.
  • Odpowiedz
@moshe_raabe: porównujesz wystąpienie na żywo podczas którego rudy klaun #!$%@?ł kocopoły do wywiadu w często określanej jako "lewackiej" stacji telewizyjnej, gdzie Łukaszenka był pod ostrzałem niewygodnych pytań xD
  • Odpowiedz
Trump mówi nieprawdę: zdejmijmy go z anteny, Łukaszenka mówi nieprawdę: puśćmy z nim wywiad. Logiczne.


@moshe_raabe: tyle że kłamstwa Lukaszenki sa i tak wskazywane w materiałach, wiec zachowanie tv jest spójne
  • Odpowiedz
@moshe_raabe: przecięz Trump wsytepował w tv wielokrotnie wiecej niz Łukaszenka. Łukaszence zawali pytania, nie była to transmisja jego wystapienia. Porównujesz rózne rzeczy jakby były takie same.
  • Odpowiedz
@moshe_raabe: Dziennikarstwo polega właśnie na tym aby przekazać szerszemu gronu ludzi informacje aby mogli wyciagnac z nich własne wnioski. Jeżeli chcesz okrojonej, ocenzurowanej i ukierunkowanej papki to włącz TVpis
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@moshe_raabe: wiadomo. Wolność mediów polega na tym, że nie przeprowadza się wywiadów i nie pokazuje pewnych polityków czy partii, np. Łukaszenki albo Konfederacji
  • Odpowiedz