Wpis z mikrobloga

kobiety i dzieci... Pewnie tak samo jak te płynące na pontonach z południa

@r3kc4H:
Ale wiesz o tym, że jeżeli ktoś wyznaje zasadę, głodnego nakarmić, a potem ma w dupie wszystkie swoje zasady, to krytyka jest słuszna.
Jak chce, by ludzie ginęli w lesie, to moze niech po prostu nie będzie katolikiem ... nie ma obowiazku nim być.
  • Odpowiedz
@robert5502: Wypeirdalaj z tym gównem bo już mnie #!$%@?ą te "chwytające za serce" memeski o biednych gówno uchodźcach. Nikt im nie każe tam być. Prawdopodobnie mieli prowadzili by zwykły żywot tam na białorusi no ale przecież trzeba #!$%@?ć do niemiec i kij wie gdzie jeszcze zeby wszystko było za darmo. Potem ćpać gwałcić i okradać tubylców a to wszystko z nadmiaru wolnego czasu. Ha tfu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kjedne: mnie nic nie piecze, mam beke z cipy która nie ma nic do napisania ale jednak coś napisze no bo ma klawiaturę więc może. Nie masz nic do powiedzenia w temacie to zamknij sie bo na zywo nie był byś taki wyszczekany kartoflu.
  • Odpowiedz
@robert5502:

beka z opa funkcjonariusza, jest godzina 12:30 post został dodany 6 godzin temu czyli między 5 a 6 rano. taki to nie ma lekko, w robocie charuje w sobotę od samoego świtu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ci ludzie wielokrotnie byli już na terenie Polski i ubiegali się zgodnie z prawem o azyl


@rzep: Masz jakieś zdjęcia, nagrania na potwierdzenie tego?

stosowana była wobec nich bezprawna metoda pushbacku.


Nie jest bezprawna.
  • Odpowiedz