Wpis z mikrobloga

Witam ,
Poszukuje url stacji radiowej rmf/fm dla dzieci .Problem jaki mam to musze wstawic link na stronie mysqueezebox.com i spora czesc mi nie dzialala.Szukalem wiele stacji radiowych i juz mam wiekszosc, ale brakuje mi rmf/fm dla dzieci.

Podam linki dla przykladu jakie mi dzialaja:
PR1 stream3.polskieradio.pl:8900
357 stream.open.fm/378
Weszlo weszlo.fm/live.m3u.
TOK/FM stream10.radioagora.pl/tuba10-1.mp3.m3u
Radio Classic 31.192.216.5:8000/rmf_classic

Jesli ktos ma namiar na link url rmf/fm to bede bardzo wdzieczny
POZDRAWIAM

#url #radio357 #stream
  • 12
@tomasz123inny:
To by wiele wyjaśniało. Ja nie mogłem dodać do Squeezeboxa Duet strumienia radia 357 (strumień aac). Od lat mam logitech media serwer postawiony na #raspberrypi 3 który jest nadrzędny w sieci i ma Squeezeboxa pod sobą. Dzięki temu nadal działa na nim #tidal który przeszedł na strumień aac, którego Squeezeboksy nie obsługują. Prosty serwer LMS (logitech media server) na raspberry pi zero w zdecydowanie rozbuduje funkcjonalność takiego radyjka (serwer samba
@tomasz123inny:
Ja w ogóle nie używam TuneIn bo mając logitech media server na nim zapisuję stacje na liście ulubionych. Dodajesz co chcesz, wystarczy sam link do strumienia (jeśli jest w formacie nieobsługiwanym to LMS go przekonwertuje w locie). W tym momencie używasz konta na mysqueezebox.com którego funkcjonalność jest faktycznie bardzo ograniczona. Mając serwer zamiast łączyć cie poprzez ten serwis będzie wyszukiwać ci lokalny serwer w twojej własnej sieci. Wymaga to trochę