Wpis z mikrobloga

Kolekcja po ostrej redukcji, przemyslalem sprawe i zamiast byc czlowiekiem setki zapachow (czyli zadnego konkretnego) postanowilem miec dwa signature scenty, zadowalacze mas, nie wydajac na to duzej ilosci pieniedzy.
Wiosna/ lato/ praca - Versace Dylan Blue.
Jesien/ zima/ wydarzenia socjalne- Guerlain Lhomme Ideal EDP. Oczywiscie w lato na piwko na miescie wleci tez Dylan jak i do pracy w ostra zime wleci Lhomme Ideal, to nie sztywna regula.
Dekanciki to zapachy ktore lubie od czasu do czasu powachac i zalozyc gdy uzbam to za stosowne.
Mial to byc post pozegnalny, mialem oznaczyc wszystkich, od ktorych kupilem dekanty itp itd ale mysle ze nikogo to nie interesuje. Dziekuje wszystkim za wspaniala zabawe i mozliwe ze jeszcze tu cos kupie lub sprzedam, tak jak zawsze w zanizonej cenie + gratisy. Zaden mirek nie zrobil mnie w bambuko, czego sie obawialem znajac spolecznosc wykopu, jestescie najlepszym tagiem.

Taka redukcja wymaga przemyslen i odrzucenia nawykow zbieractwa i zrozumienie swojej osobowosci podatnej na uzleznienia oraz uswiadomieie sobie ze te zarty hehe its over dla chlopa sa tak samo nie smieszne jak zarty typu hehe ja mi to sie film urwal i #!$%@? pamietam z imprezy hehe, jak z kazdej zreszta taki jestem agent hehe.
Ja jak nie kupuje to sprawdzam ciagle wykop czy ktos czegos fajnego nie recenzuje, czy nie sprzedaje nowosci albo czegos czego szukam od dawna. Spedzam na telefonie kazda chwile wolna nawet te 30 sekund jazdy winda w pracy. Po pracy sephora (rozne zeby mnie nie mieli dosyc w jednej) i testy testy testy. To tak jak z piwem kraftowym, lepsze niz koncerniak ale nie zdazysz w swoim zyciu wypic wszystkich, szkoda zycia. Musze przestac czyrac mirko.

Uciekam od czytania tagu, bo nie mam na te zabawe zbyt wielu pieniedzy. To jest jak hazard, no nie powiedzcie ze az sie trzesiecie jak wpisujecie kolejny kod blik przy transakcji na olx, moze ta nisza za 6zl/ml teraz mi sie spodoba, moze teraz wygram. W poscie w zeszlym tygodniu jeden miras mowil ze nawet nie rozmawia o tym z rozowa, potrzebna jest terapia. Mozecie sie smiac i pytac "a kto bogatemu zabroni?". Niby tak, ale ja uwazam ze zapach to wisienka na torcie i wszystko inne powinno byc dograne, zdrowie, wyglad, praca, relacje z bliskim osobami, a u mnie jest duzo pracy w tych polach i pachniec nieziemsko moge, ale jakosci zycia to nie zmieni. Ostatnio jeden z Was na moje biadolenie odpisal mi ze jak dekanty daja szczescie, to po co przerywac, czy nie o szczescie w zyciu chodzi? Tak, ale o prawdziwe, a nie sztuczne zapychanie szczescia jak uzywki, slawa, seks i lenistwo. Mialo byc krotko a wyszlo jak zawsze, jeszcze raz dzieki za dobra zabawe, na pewno do zobaczenia co jakis czas z klasycznym "poprosze 10ml olx" jesli promocja bedzie trwac, ale ku uciesze temu ha tfuuu trolowi miskaryzu nie bede sie udzielal na forum zbytnio bo kosztuje nie to zbyt wiele.
#perfumy
Pobierz
źródło: comment_16331201730x7IcqDbvBc9kxqZp4hzzH.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@RumClapton: czy co godzinę będzie post na zmianę z poszukiwaniami odlewek i deklaracją zakończenia przygody z perfumami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poważnie to zgadzam się chyba ze wszystkim co napisałeś, perfumy to ucieczka od innych rzeczy taka sama jak instagram, Twitter, memy i wszystko inne w internecie. I faktycznie warto zadbać tak samo o wszystkie inne aspekty naszego wizerunku. A perfumy pewnie nawet lepiej gdy