Wpis z mikrobloga

od tego jest państwo


@NieBojeSieMinusow: Nie, od tego są prywatne fundacje. Doprawdy logika neuropków jest porażająca. Pińcet plus złe, bo dotuje patologię i część pieniędzy jest przeżerana przez urzędy, ale przyjmowaniem jakichś podrzutków z kilku krajów Afryki już powinno zajmować się państwo. Z jakiej k---a racji? Niech idą na przejście graniczne jak to robią cywilizowani ludzie, jak wszystko będzie git, to państwo ich wpuszcza do siebie, a dach nad głową
  • Odpowiedz
Bo ich do nas przerzucają za pieniądze?

i to powód, dla którego cudzoziemcy mają zdychać w Polsce w jakichś lasach?


@NieBojeSieMinusow: po pierwsze - w bialoruskich lasach. po drugie - tak, jak przyjechali do bialoruskich lasow liczac na korzysci finansowe, to moga sobie tam zdychac, albo wracac skad przyjechali.
  • Odpowiedz
powinno zajmować sie zarówno obywatelami, jak i cierpiacymi i umierajacymi obcokrajowcami w polskich lasach.


@NieBojeSieMinusow: przede wszystkim państwo powinno nie dopuścić do tego, żeby w polskich lasach byli jacyś migranci, którzy nielegalnie sforsowali granicę, zgadzasz się?

to jest nic, a nie wydatek.


@NieBojeSieMinusow: wyobrażasz sobie, jak wzrośnie liczba migrantów, jak się dowiedzą, że Polska pozwala na przekraczanie swojej granicy i zapewnia w dodatku opiekę nad rodzinami z dziećmi?
  • Odpowiedz
od tego jest państwo


@NieBojeSieMinusow: Państwo jest od tego, żeby NIELEGALNI IMIGRANCI nie mogli NIELEGALNIE przekroczyć naszej granicy. Państwo NIE JEST od sponsorowania u utrzymywania obcych obywateli.

> w polskich lasach.

Po białoruskiej stronie xD sprowadzonych przez prezydenta
  • Odpowiedz
dla mniej bystrych użytkowników dosłownie 2 komentarze niżej rozwinąłem, od czego jest państwo. zapraszam do komentarza :)


@NieBojeSieMinusow: Rzucanie frazesami a potem tłumaczenie ze to nie tak, przecież jest wyjasnienie, h-j wie gdzie i przeczy ta je 90% mniej ludzi. To przykład manipulacji z podrecznika. Zastanawiam się jak jestes wstanie patrzeć w lustro bez samo obrzydzenia.
  • Odpowiedz
@FlasH: dziecko przyleciało z Bagdadu? To odesłać do Bagdadu. Nie może być tak, że rodzice z premedytacją narażają życie dziecka na niebezpieczeństwo. Dlaczego ci rodzice w swoim kraju nie złożą wniosku o azyl w polskiej placówce dyplomatycznej?
  • Odpowiedz
  • 0
@pat1ryk jeszcze przed 18 sierpnia znajdowały się po stronie polskiej, później dokonano nielegalnego pushbacku. Są na to dowody, w postaci analizy 3d oraz danych z Geoportalu.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: eh naiwnyś Ty, podaj sobie rączkę z Grażynkami z fejsa, jak nie rozumiecie problemu i kierujecie się emocjami zamiast logiką i trochę szerszym myśleniem o ewentualnych skutkach. W takich sprawach trzeba mieć jaja i być twardym. Nie wpuszczamy nikogo poza oficjalnym przejściem granicznym! Myślałem, że w 2021 to jasne jak słońce, ale widocznie nie dla lewaków, którym wystarczy pokazać zdjęcie dzieci i od razu brali by ich jak leci.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Ja widzę to tak - ludzie, którzy chcą pomagać imigrantom mogą sobie założyć fundację i im pomagać, ale od mojej kasy wara. A nie, że "państwo ma pomóc", czyli "chciałbym robić dobre uczynki za cudzą kasę" - chcesz się dobrze czuć, to rób coś za swoje, a nie za moje, pasożycie jeden z drugim!
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow:
"od tego jest państwo" Przypomne ci lewaku, że państwo nie ma żadnych swoich pieniędzy! Ma tylo te zebrane od nas z podatków i ja nie bede płacił za te pasożyty. Mają swój kraj i tam mogą sobie życie ułożyć. Jak chcesz ich przyjąć to płać ze sowich pieniędzy prywatnych i bierz za nich osobistą odpowiedzialność!
  • Odpowiedz
trzeba mieć niezwykle niskie IQ, żeby posługiwać się argumentem "weź do domu" XDD

od tego jest państwo, a nie pojedyncze osoby. mam iść z łopatą budować drogi, jeżeli nie podoba mi się ślimacze tempo inwestycji infrastrukturalnych państwa pis?


@NieBojeSieMinusow: Właśnie nie, od tego nie jest państwo. Wyręczanie się państwem to największy rak bo to jest podejście typu: mam w dupie biednych, chorych i pokrzywdzonych, niech się państwo tym zajmie, bo
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Państwo jest od tego żeby budować drogi i pilnować granic, więc nietrafiona analogia.
Jak państwo nie buduje drogi, albo jest niewyremontowana czy dziurawa, to możesz winić państwo, natomiast jak państwo nie wpuszcza nielegalnych imigrantów, to należy się pochwała.
  • Odpowiedz