Wpis z mikrobloga

@FlasH: Widzę, że na neuropie manipulacja zdjęciem dziecka nadal jest postowana. A nigdy nie widziałem, żeby ktoś z was się odniósł do tego, że:
Ci imigranci to w przytłaczającej części mężczyźni.
Do tego są to imigranci, którzy są w pełni bezpieczni.
Do tego są oni w Białorusi, nie są na granicy Polski i Afganistanu. Taka granica nie istnieje. Są bezpieczni w Białorusi.
Do tego, oni nawet nie są z Afganistanu
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: ale wiesz gościu, że ci ludzie nie stoją po polskiej stronie granicy, tylko na Białorusi? Nie wiem jak obecnie, bo stan wyjątkowy wprowadzili i ciężko o informacje. W każdym razie nazywanie terytorium Białorusi polskim lasem to albo niewiedza albo kłamstwo.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Oczywiście takie ameby umysłowe, nie są wstanie przewidzieć, że jak jednych przyjmiemy, to Łukaszenka zadba by ich było coraz więcej. Oczywiście również, żaden z beczelnych lewakoidów nie robi nic by zrobić jakiś fundusz by były pieniądze na zakwaterowanie obywateli 3ciego świata w hotelach na Białorusi. Lepiej #!$%@?Ć KATOLOM W MEMACH HE HE. MORALNE ZWYCIESTWO HE HE.

Wjechali tam na wizę, więc nic mnie nie obchodzi co się dzieje przy
  • Odpowiedz
ale wiesz ze panstwo może, a uwaga, nawet robi, kilka rzeczy na raz?


@NieBojeSieMinusow: no i robi. obecność imigrantów skoncentrowanych przy granicy RP nie pozostała bez reakcji Państwa.

trzeba mieć niezwykle niskie IQ, żeby posługiwać się argumentem "weź do domu" XDD

Trzeba mieć niezwykle niskie IQ, aby wszędzie się posługiwać argumentem dzieci i kobiet. Co to kobiety jakieś ułomne, że czujecie wiecznie potrzebę opiekowania się nimi i mówienia w ich
  • Odpowiedz
trzeba mieć niezwykle niskie IQ, żeby posługiwać się argumentem "weź do domu" XDD

od tego jest państwo, a nie pojedyncze osoby.


@NieBojeSieMinusow: Ale dlaczego akurat Polska? Białoruś zapraszała to niech się Białoruś zajmuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
od tego jest państwo, a nie pojedyncze osoby. mam iść z łopatą budować drogi, jeżeli nie podoba mi się ślimacze tempo inwestycji infrastrukturalnych państwa pis?


@NieBojeSieMinusow: a jak państwo zacznie bezprawnie wpuszczać osoby które mają w dupie przygotowane procedury i próbują przekroczyć granicę to co, mam kupić gaz i pałkę i sam po nich jechać?

I co, mam ich wziąć do siebie na garnuszek bo to mało kosztuje? Już teraz pracuję na europejskie eko fanaberie, na samotne matki, na podwyżkę dla polityków, na emeryturę dla sbków, na 13 dla emerytów, na dużury dla lekarzy, ja już nie nadążam #!$%@?ć na to wszystko samemu próbując zebrać to jakoś do kupy żeby mnie było stać na założenie rodziny i kupno własnego mieszkania a ty mi tu jęczysz o składaniu się na
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow wystarczy chcieć pomóc

Właśnie, na typa który zmienia płeć kiedy mu się podoba i tworzył związek z lesbijka i laska heteroseksualną (chyba margot miał na imię, nie pamiętam) w kilka dni lewactwo przelało mu prawie pół miliona na siępomaga.pl , a ile przelało na pomoc tym ludziom (którymi się bawi Białoruś) na granicy?
  • Odpowiedz