Wpis z mikrobloga

Ehh taksówkarz przed którym stałem na światłach sie stoczył i walnął mi w przód samochodu . Zaproponował 200 zł co oczywiście potraktowałam jako żart. Zaproponowałem spisanie oświadczenia to twierdził, że to jednak moja wina (mimo że wszystko mam na kamerze) zadzwoniłem na policję i czekamy już 3 godzinki ;) fajnie w tym #wroclaw #policja #gorzkiezale
Pobierz Kanye__West - Ehh taksówkarz przed którym stałem na światłach sie stoczył i walnął mi...
źródło: comment_1633031500sJUSvRAS0aLJIJepXp11Us.jpg
  • 101
@Kanye__West to nie jest 1 element tylko 1 + przejście na dwóch sąsiednich, pod warunkiem, że nic nie połamał. Jak pojechał tym zderzaku pęknie Ci lakier to na myjce za pił roku będziesz miał goły zderzak w tych miejscach.

Mojej żonie jak PZU wyceniło taką samą szkodę na 970pln to się roześmialiśmy do spółki z autoryzowanym warsztatem
mina złotowy jak pan policjant go wyjaśnił w 3 sekundy - bezcenna :


@Kanye__West: A czego on się spodziewał, skoro miałeś nagranie na kamerce?

nigdy w to nigdy nie spisuj oświadczenia zwłaszcza ze złotówami. Oświadczenie zawsze można odwołać a Ty będziesz się bujać po sądach albo będziesz stratny.


@daot: Jeśli szkoda jest większa, to rzeczywiście, trzeba wzywać policję. Wtedy masz twardy dowód, czyja była wina i nikt tego nie podważy.
@Bad_Sector: No i tylko głupek ze strachu by się przyznał do tego. Zupełnie inne ślady są po tym jak ktoś komuś wjedzie w tył, a jak ktoś cofnie lub się stoczy: na zupełnie innej wysokości uszkodzenia są i nawet pół debil policjant to wie.
@Kanye__West piękne zakończenie. Pamiętam jak kiedyś w 2018 pracowałem w pizzerii. W sumie był to mój ostatni dzień roboty i chwilę przed zamknięciem miałem stłuczkę. Było już ciemno padał deszcz wracam na bazę mam zielone i pod maską pojawia mi się opel Astra, wyjechał w takim momencie że nie byłem w stanie zachamowac zamiast śmignąć przez skrzyżowanie zatrzymał się na środku. Przywalilem w niego bo nie miałem gdzie uciekać chwila urwanego filmu
No i tylko głupek ze strachu by się przyznał do tego.


@utede: Nikt nie mówi o przyznawaniu się, chodzi o same kłopoty z tym związane, ciąganie po komisariatach, tłumaczenie. Mój dziadek świętej pamięci miał podobną sytuację, wziął parę stów, a później przyjechała do niego policja, bo rzekomo oddalił się z miejsca zdarzenia.
@Bad_Sector Spoko tylko jak jesteś z kimś i dogadasz się przy drugiej osobie masz osobę przeciwko osobie. Zresztą możesz mu powiedzieć, żeby podpisał papier, że ci daje hajs na naprawę bo jego wina. Filmik na kamerce jest jak nie skasujesz więc jakieś zabezpieczenie jest

Natomiast fakt nie pomyślałem, że to taksiarz, a oni to inny gatunek cwaniaka.
@Kanye__West: Pamiętaj, że w wyniku szkody możesz wnosić o zadośćuczynienie od sprawcy wypadku/zdarzenia w związku z pomniejszeniem wartości Twojego pojazdu, a nie tylko zadośćuczynienie za naprawę.
W dodatku, jeżeli jechałeś do pracy, a do niej nie dotarłeś z powodu zdarzenia - również przysługuje Ci zadośćuczynienie.
@Kanye__West: to ja mialem taka sytuacje że hamowalem i typek #!$%@? mi sie w dupe, doslatby mandat i bym sobie naprawil zdezak gdyby nie to ze znalazl sie swiadek ktory byl obrazony ze go wczesniej wyprzedzilem i wedlug niego wymusilem pierwszenstwo czy cos, oczywiscie kamery nie mialem a miejska sie akurat odwrocila 2 minuty wczesniej, a tak #!$%@? teraz mam kamery z tylu i przodu