Wpis z mikrobloga

Ehh taksówkarz przed którym stałem na światłach sie stoczył i walnął mi w przód samochodu . Zaproponował 200 zł co oczywiście potraktowałam jako żart. Zaproponowałem spisanie oświadczenia to twierdził, że to jednak moja wina (mimo że wszystko mam na kamerze) zadzwoniłem na policję i czekamy już 3 godzinki ;) fajnie w tym #wroclaw #policja #gorzkiezale
Kanye__West - Ehh taksówkarz przed którym stałem na światłach sie stoczył i walnął mi...

źródło: comment_1633031500sJUSvRAS0aLJIJepXp11Us.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kanye__West: Co On tam hamulce ma z drewna, że światło stopu się pali a auto się cofa ? Wygląda to trochę jakby facet celowo popuszczał hamulec, a w ostatniej chwili kompletnie puścił bo światła zgasły.
  • Odpowiedz
@Kanye__West: Żeby w dzisiejszych czasach odwalić na drodze i upierać się, że wina drugiego kierowcy widząc że ma kamerkę, to trzeba być kompletnym idiotą, albo złodzie... znaczy taksówkarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kanye__West nie wiem jeszcze, bo przygoda trwa dalej, chcieliśmy bezgotówkowo, żeby było dobrze zrobione, ale wstępna wycena nas zabiła, najlepiej się od niej odwołać. ASO ma pełnomocnictwo od nas więc pewnie nie da sobie wcisnąć kitu, ale żeby się pod tym podpisać muszę poczekać na finał sprawy
  • Odpowiedz
@Kanye__West bo Wlansie zastanawiam się ,może znasz odpowiedź,mam pod zapalniczkę podpięte gniazdo z bluetooth i wyjście USB, myślisz że z czegoś takiego dało by radę zasilić ten wideorejestrator ?
2)jak nagrania nocą ? Widać tablice rejestracyjne ?
  • Odpowiedz