Wpis z mikrobloga

Dzisiaj poinformowałam rodzinę, że zadnego chrztu dziecka nie będzie. Pół rodziny obrażona. Argumenty, że Boga ma się w sercu i nic nie stoi na przeszkodzie aby dziecko świadomie samo podjęło ten wybór nie przemawiają do nich. No cóż, bedzie tylko impreza dla przyjaciół i chętnych z rodziny z okazji narodzin, a reszcie niech leci piana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje dziecko moze byc kim chce do niego należy wybór, ja chce tylko wychować go na dobrego człowieka z własnym rozumem.

#rodzice #inba #oswiadczenie #niewiemjaktootagowac
  • 190
  • Odpowiedz
@Muszelka1999: Ostatnio zrobiłem dokładnie tak samo, część osób zrozumiała, ale ciemnogród pozostanie ciemnogrodem. Jedynie wyznaję zasadę, że ten kto zapyta to wie czy chrzcimy, jakoś specjalnie się z naszą decyzją obchodzić nie chcemy.
  • Odpowiedz
@Muszelka1999: Podziwiam. Mnóstwo osób ulega niestety naciskom rodziny, a w szczególności dziadków. U mnie w dalszej rodzinie tak było - rodzice niepraktujący od lat, no ale jak tak można bez chrztu i w końcu ulegli.
  • Odpowiedz
  • 4
@Muszelka1999 pewnie, moze jeszcze napiszesz że każdemu się zdarza napisać w osobie przeciwnej do swojej płć, słaby bajcik, następnym razem się postaraj grubasku (:
  • Odpowiedz