Wpis z mikrobloga

@Seacrest9: Glownie robia tak patusy ktore licza sobie tak absurdalna cene ze publicznie by ich za to wysmiano i nikt by nie napisal xD. nie wiem jak w tym przypadku ale w wiekszosci buja im to ego ze wszyscy prawie sa zainteresowani bo pytaja o cene xD
  • Odpowiedz
@KluczeCyfrowe: Ale to chyba samemu potrafisz ocenić czy to jest warte tyle ile napisze czy nie? Ja zamówiłem u tego Mirka nóż i cena (choć nie jakaś niska) nie wydaje mi się też wygórowana, skoro on nie chce pisać cen to ja też tu nie będę podawał, z resztą to inny nóż więc i cena na pewno też.
  • Odpowiedz
@beer_man: Ty chyba sobie nie do konca zdajesz sprawe z tego jak glupia jest twoja wypowiedz wlacznie z tym wpisem na ktorym bazujesz... "skoro nie chce pisac cen to ja tez tu nie bede podawac"... to teraz sobie wyobraz sytuacje ze wchodzisz do biedronki, nigdzie nie ma cen, dopiero przy kasie ci kasjerka je podaje o ile ja w ogole spytasz ()... Lecz sie razem z autorem
  • Odpowiedz
@KluczeCyfrowe: Ale co ty w ogóle porównujesz? Gotowe produkty + marża z ręcznie robioną robotą. Jest to tyle warte ile ktoś będzie chciał za to zapłacić, skoro OP jeszcze nie żre piachu to znaczy, że jednak jakiś rynek zbytu na to ma, a nawet jeśli to robi jako hobby, a nie podstawową pracę to jego sprawa. Jesteś zainteresowany to napisz do niego o cenę, na pewno ci odpowie, chociaż tobie może
  • Odpowiedz
jest to tyle warte ile ktoś będzie chciał za to zapłacić


@beer_man: To ja przycebulam i chcę zapłacić 5zł. Czyli to jest warte 5zł. ¯\_(ツ)_/¯ Od samego początku polskiego buszkraftu i nożoróbstwa pojawiła się mistyczna mgiełka apropos ceny noża. Nie wiem czy to aby nie psuć rynku i jakaś nożowa mafia czy ludzie nie potrafią wycenić swojej pracy bo się wstydzą czy może jakiś inny będzie krytykował i na forum nożowym
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to aby nie psuć rynku i jakaś nożowa mafia czy ludzie nie potrafią wycenić swojej pracy bo się wstydzą czy może jakiś inny będzie krytykował i na forum nożowym podobnym do elektroda.pl wytykał palcami.


@42315: Myślę, że wszystkie opcje są prawdopodobne, widziałeś u Trollskego cennik? Może teraz nawet i ma, nie śledzę go. Nie każdy ma taką pewność siebie, szczególnie na początku "zabawy" z takimi rzeczami żeby być
  • Odpowiedz
  • 5
@Seacrest9
@KluczeCyfrowe
@beer_man

To, że ceny tutaj nie ma nie znaczy, że ich nigdzie nie podaje ;) w kilku postach tutaj pisałem już, że ceny wahają się od 350-1k mniej więcej.

Ceny nie podaje pod kazdym zdjęciem jakie wrzucam bo 90% noży które tutaj pokazuje to noże które są już przez kogoś kupione ;) Lubię rozwiązywać takie sprawy w wiadomościach prywatnych bo wtedy też ustalam termin i inne sprawy dotyczące noża, czasem
  • Odpowiedz