Wpis z mikrobloga

Konkretne nagranie z kamery nasobnej policjantów z Kielc. W piątek doszło do pożaru pensjonatu opiekuńczo-rehabilitacyjnego przy ulicy Tobruckiej.
Policjanci wspięli się po balkonach i ryzykując swoje życie na rękach wynosi pensjonariuszy na zewnątrz.

#policja #strazpozarna #pozar
SynMichaua - Konkretne nagranie z kamery nasobnej policjantów z Kielc. W piątek doszł...
  • 49
  • Odpowiedz
O, czyli jak trzeba nagrać film promocyjny to te kamerki jednak im działają XD


@kikiton: Nie ma co tego wyśmiewać, bardzo dobra postawa i szacunek dla Panów. To, że trzeba potępiać inne przypadki to wcale nie znaczy, że trzeba negować te dobre albo im umniejszać.
  • Odpowiedz
@SynMichaua: ależ to też jest absurd, że policjant bez żadnego zabezpieczenia wchodzi do płonącego, zadymionego budynku, a strażak z maską odbiera poszkodowanych na zewnątrz. To raczej powinno być odwrotnie. Nie mniej jednak pochwała za podstawę policjantów się należy.
  • Odpowiedz
@SynMichaua: Tak się zastanawiam, czy Ci policjanci to w sumie nie spowodowali większego zagrożenia?
Z tego co widać na nagraniu, to podczas gdy strażacy przeszukiwali pomieszczenie w aparatach, policjanci beztrosko wdychali dym.

Czy ktoś kto się bardziej zna, mógłby to ocenić?
  • Odpowiedz
O, czyli jak trzeba nagrać film promocyjny to te kamerki jednak im działają XD


@kikiton: tak, policjanci specjalnie pozamykali dziadków w pokojach i podpalili DPS zaraz po tym jak tylko upewnili się, że kamery działają żeby nagrać film promocyjny. Logika i komentarz godny wykopkowego przygłupa.
  • Odpowiedz
@SynMichaua pochwalam za postawę - zawsze znajdzie się ten 1% prawych funkcjonariuszy , niemniej jednak całokształt instytucji to dalej dno i kilometr mułu więc niestety ale wiadomo co wiadomo kogo
  • Odpowiedz
  • 25
@BonerBogdan Chyba Twój komentarz, bo film promocyjny nie musi być ustawiony mośku.
Kłania ci się czytanie ze zrozumieniem, bo nie pisałem nic o ustawce. Chodzi mi o to że jak robią coś obywatelowi i ktoś chce wnieść skargę to nagle się okazuje że kamery nie mieli włączonej albo dziwek nie działa. Jak trzeba się czymś pochwalić to nagle film z kilku kamer w Full HD jest
  • Odpowiedz
Chodzi mi o to że jak robią coś obywatelowi i ktoś chce wnieść skargę to nagle się okazuje że kamery nie mieli włączonej albo dziwek nie działa.


@kikiton: możesz podać konkretne przykłady takich sytuacji? bo kojarzę chyba tylko jeden z dobrych kilku lat do tyłu (okolice chyba 2018 roku), gdzie rozchodziło się o to, że policjantka za późno włączyła kamerę i chyba chwilę przed końcem interwencji wyłączyła. Bo skoro tak o
  • Odpowiedz