Wpis z mikrobloga

Cześć! Potrzebuję opinii w sprawie ochraniaczy na piszczele. Trenuję jakiś czas już kopane sporty walk kickboxkim/tajski/K1, do tego pory miałem ze skóry syntetycznej ochraniacze na piszczele Dragon. Fajnie służyły, ale już się zużyły i capią. No i co jest wkurzające to rozciągnęła się gumka trzymająca stopę. Zastanawiam się nad zakupem Top Kingów, polecacie? Rozmawiałem ostatnio na treningu z jednym człowieczkiem to poleca ale chciałem też usłyszeć inne opinie. Macie jakieś opinie na temat Venumów/Twinsów?

#sztukiwalki #kickboxing #muaythai #k1 #sportywalki
  • 9
@9866666: Sam mam TopKinga - nie mam nic do zarzucenia. Myślałęm też nad Fairtexami - bo łądne są xD w ub. roku gadałem z trenerem warszawskiego goryla, Griszką. Mówił że w sumie aktualnie wszystkie marki "tajskie" robią to na jedne kopyto, nie ma między nimi różnic. Ale rękawice ściągałęm z UK, Sandee - i uważam że są lepsze niż wcześniejsze Twinsy. Ale to może kwestia moich upodobań, ekspertem nie jestem.
@9866666: mam top kingi i wcześniej miałem twins i mastersa. W sumie śmierdzieć będą każde jeśli nie zadbasz a co do jakości, konstrukcji to moje twinsy mam wrażenie, że bardziej osłaniały stopę, ale sprawiały wrażenie bardziej masywnych. Rzepy u obu producentów są bardzo dobrej jakości, ale inny sposób zapinania (lepszy w top kingu) gumki tak samo się zużywają.