Wpis z mikrobloga

Niestety zmuszony dziś byłem pojechać samochodem do pracy. Patrzę teraz na mapy google to pokazuje mi, że do domu mam około 1h. Do pracy idę na piechotę 1h i 10 minut xD (około 7 km). No nie mogę się nadziwić, że ludzie mają w sobie tyle samozaparcia by jeździć codziennie samochodem. Już na prawdę lepiej sobie jakiś skuter/motor kupić jak ktoś nie chce komunikacją albo rowerem.


#warszawa
  • 15
  • Odpowiedz
@LewaRenkaBoga: jeśli jedziesz przez Łazienkowską to jedna strona jest zablokowana przez wypadek. Ale to prawda, odkąd powoli wracamy do normy to miasto jest jeszcze bardziej zakorkowane niż przed pandemią.
  • Odpowiedz
@Fajoski: ogólnie jest masakra. ja to już czułem w wakacje, gdy samochodem wracałem jak by był wrzesień. A jak przyszedł wrzesień to dziś mamy 29 i jestem chyba 2 razy w robo samochodem. Naprawdę nie przypominam sobie takich korków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LewaRenkaBoga: ja to, że niemal wszędzie szybciej jest samochodem. Tak w ogóle 7km na piechotę w godzinę to kawał piechura musisz być, wojsko wolniej chodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BajerOp: wystarczy w godzinach szczytu odpalić kalkulację Google by zweryfikować to, że na trasach przez centralne dzielnice miasta samochód przegrywa. Gdyby było inaczej bym nim jeździł jak robiłem to w czasie pandemii. A czas zaoszczędzony przed przed pracą wykorzystywałem na siłowni. Średnią prędkość 6 km/h na piechotę to zrobi Twoja babka.
  • Odpowiedz