Wpis z mikrobloga

Mirki mam 180 wzrostu i ważę 54kg (genetyka częściowo) i chciałbym coś z tym zrobić
Byłem u dietetyka i zrobiła mi tylko listę zakupów więc #!$%@?
Robiłem sobie pół roku temu badania krwi i na nietolerancję pokarmowe i wszystko mam wzorowe
Podejrzewam u siebie niskie wchłanianie
Powiedzcie gdzie mogę się udać na badania i od czego zacząć
Drobnej jestem budowy więc chciałbym chociaż te 65-70kg
#mirkokoksy #dieta #zdrowie
  • 17
@Mechaninatoret: tasiemiec?
I weź sobie przelicz kalorię chociaż jednego dnia ze wszystkich posiłków (polecam Fitatu jak nie chce ci się szukać i płacić za inne aplikacje).

Ja kiedyś też miałem wrażenie, że "dużo jem i nie tyje" bo wiecznie szczupły byłem. Okazało się w sumie, że zjadałem około 1500-1800 kcal przy dziennym zapotrzebowaniu na około 2000 kcal i dlatego trzymałem wagę, a czasami nawet i chudłem xD
Zapotrzebowanie 2800 a u mnie ledwo 1500


@Mechaninatoret: O widzisz. Może tu leży pies pogrzebany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W chudnięciu/tyciu nie ma wielkiej filozofii.
Przyjmujesz więcej kalorii niż spalasz = tyjesz.
Spalasz więcej kalorii niż przyjmujesz = chudniesz.
Testoviron już to mówił kilka lat temu. Przesmiewczo, ale 100% racji. Link niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Weź sobie chociaż przez tydzień notuj co
@Mechaninatoret: miałem tak do 25 roku życia - kompleksy bo przy 180, waga niecałe 60 ;) Do tego chodziłem na siłkę, ale tam dostawałem mega wsparcie od koksów - rady typu: "weź stary w domu 10 jajek sobie zrób wydmuszki i wypijaj to naraz, zobaczysz za miesiąc przyjdziesz masa będzie!" - nie było, a ja do dzisiaj jajek na miękko nie mogę przełknąć xD

Przy lvl 25 coś się przetegowało i