Wpis z mikrobloga

Uchachani z powodu Kamińskiego pokazującego zoofilskie p---o?

Ja mniej.

Widzicie te dzieci? Miłe dzieci, trochę brudne, ale poza tym całkiem jak nasze. Z rozkazu Kamińskiego te dzieci zostały wczoraj wywiezione na granicę do lasu. Pod gołe niebo. Po raz kolejny. Nie wiedzieliście? To się nazywa "Została wobec nich zastosowana procedura z rozporządzenia, czyli zostali doprowadzeni do linii granicznej."

Grupa w poniedziałek 27 września tkwiła przed placówką straży granicznej w Michałowie.
Suat z Turcji krzyczał do aktywistów i dziennikarzy zgromadzonych za ogrodzeniem: – Chcemy tu zostać i stać się obywatelami Polski, ale nam na to nie pozwalają. Kiedy idziemy na Białoruś, biją nas tam, zabierają pieniądze i odsyłają z powrotem do Polski. Białoruska policja wyrzuca nas do Polski. Te dzieci nie mogą chodzić, one wszystkie umrą w drodze, w lesie. Nie mamy jedzenia ani wody. Idziemy 40 km na Białoruś, tam nas łapią, biją i odsyłają do Polski. I tak w kółko między Polską a Białorusią.

https://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/7,35241,27622197,uchodzcy-blagali-by-nie-wywozic-ich-na-granice-polsko-bialoruska.html

"Lewactwo nam wmawia, że tam są dzieci". Ano, są. Prawdziwe. W przeciwieństwie do imigrantów gwałcących krowy. Jak długo jeszcze będą żyć, nie wiadomo - wczoraj jedno potraktowane jak piłka do przerzucania solidarnie przez polskie i białoruskie służby zmarło, wymiotując krwią. Ile jeszcze ciał leży po lasach, zwłaszcza po stronie białoruskiej (Białorusini o trupach znalezionych u siebie, zauważcie, nic nie mówią), też nie wiadomo.

Szybko poszło, co nie? Jeszcze dwa tygodnie temu byłam "histeryczną, gdaczącą babą" gdy pisałam, że zaraz będziemy liczyć trupy.

A, miałam o Kamińskim. Znacie nazwisko Wojciech Tochman? Pisał o ludobójstwie w Rwandzie. Ma dobre ucho na pewne rzeczy.

Wczorajsze wystąpienia ministrów Mariusza Kamińskiego i Mariusza Błaszczaka (27.09.2021) na temat uchodźców na polskiej granicy, nosiły wyraźne ślady mowy ludobójców. Jeżeli uchodźców przyjdzie do nas jeszcze więcej i nie będą skorzy tak sprawnie umierać na polskich granicach, jak umierają teraz, polski rząd posłuży się nie tylko polskim wojskiem? Odpowiednio przygotowani cywile mają wykonać najbrudniejszą robotę? Z przekonaniem i pasją? A i żołnierskie głowy trzeba zawczasu uformować? O to chodzi rządowi?

#imigranci #bialorus #neuropa
Andreth - Uchachani z powodu Kamińskiego pokazującego zoofilskie p---o?

Ja mniej.
...

źródło: comment_1632843543yZCVZ3WbD8DCVhRINulAt1.jpg

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale rząd nie ma swoich pieniędzy, tylko pieniądze podatników


@liseknyc: Lubię takie błyskotliwe obserwacje u swoich dyskutantów. Powiedz, często tego używasz w roli argumentu? Masz poczucie, że działa? A jeśli tak, to jak wiele zdarza Ci się okazji do dyskutowania o polityce z 12 latkami, dla których to w istocie może być nowa informacja i moment olśnienia? "Rząd nie ma swoich pieniędzy, tylko pieniądze podatników" brzmi jak najbardziej plusowany komentarz pod nowym video na YT Mentzena i uprzedzam, choć za późno, że nie jestem zainteresowany takim poziomem prowadzenia polemiki.

a ja jako przedsiębiorca jestem już odpowiednio z nich dociskany, dlatego nie uśmiecha mi się dokładać na obcych obywateli, jeśli ty masz taki kaprys to rób to z własnej
  • Odpowiedz
@texas-holdem: zadałem ci proste pytanie co zrobiłeś od siebie i dlaczego nie możesz napisać kilku listów do parafii żebym wiedział na ile realna jest ta pomoc od duchownych? Zrób coś sam jak tak bardzo chcesz pomóc
  • Odpowiedz
@JestesUpani: jeżeli masz wysokie dochody to postepowanie dowodowe w sprawie nałożenia ci karnych podatkow jest zbedne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powtarzam: takiej chcesz sprawiedliwości dla siebie ? Dla prokuratora/urzednika zniszczyc ci zycie to mniej niż splunac.
  • Odpowiedz
@Andreth: tak działa wolny rynek, a wystarczyło iść na przejście graniczne a nie s--------ć po lasach

bardzo dobrze że ich łapią i odwożą pod granicę, najpierw płaczecie że pis łamie konstytucję i prawo, a teraz szczekacie że wojsko i straż graniczna wykonują swoje obowiązki i łapią tych nielegalnych imigrantów #bekazlewactwa xD
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: nie musimy nikogo przyjmować, mocno wątpliwe zresztą czy by tu chcieli zostać. Powinniśmy ich skierować do obozu tymczasowego, a później znaleźli by miejsce w bardziej cywilizowanych krajach UE. Ale nie lepiej, trzymać ich na granicy jak zwierzęta. Niech umierają a co. Taka mentalność i brak serca po prostu poraża, ale jest typowa dla ludzi omamionych przez polski kościół patokatolicki i przekonanie o własnej wyższości. A tak naprawdę tacy ludzie
  • Odpowiedz
@kszaku

Xddddd i UE przyjmie miliony migrantow zarobkowych tak? Kiedy mówi byśmy pilnowali granic xddd i nie odpowiedziałeś- ile milionów możemy przyjąć mając nadzieję że kraje UE ich przyjmą? 10?

I taka mentalność ma UE też jest omamiona polskim kościołem?
  • Odpowiedz
Widzicie te dzieci?


@Andreth: No widzę dzieci, które zabłądziły podczas wycieczki turystycznej po Białorusi i przez przypadek wylądowały w polskim lesie.
  • Odpowiedz
"...byłem głodny, a daliście mi jeść; byłem spragniony, a daliście mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście mnie; byłem nagi, a przyodzialiście mnie; byłem chory, a odwiedziliście mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do mnie".


@malalon: ma mi być wstyd za to, co katolicy mają w swojej książce? Świat nie jest tak prosty jak sobie wyobrażasz. To nie działa tak, że każdemu z kim się nie zgadzasz możesz przypisać, że jest
  • Odpowiedz
@Andreth: Tak BTW jedna rzecz to ci uchodźcy są z Afganistanu prawda? To po drodze mijali trochę państw w których nie ma wojny, podpisywały konwencję genewską i by ich przyjęły prawda? Bo nie chcecie mi powiedzieć, że Białoruś specjalnie je pod naszą granicę przywiozła prawda?
  • Odpowiedz
@Nie-mam: na Twoim miejscu byłoby mi wstyd za to, jak traktujesz innych ludzi. Bez względu na wyznanie lub brak. tylko tyle i aż tyle. A nienawiść widać w Twoich postach, nie moich.
  • Odpowiedz
@malalon: Widać nienawiść, bo martwi mnie los Białorusinów kolejny rok pod butem totalitaryzmu? Że martwi mnie los dzieci których rodzice, zamiast normalnie przylecieć do Polski wolą przemycać je przez granicę z Białorusią? To tak, jakbym ja, zamiast normalnie lecieć do Turcji rejsowym wybrał lot do Syrii a potem przedzieranie się przez pustynię do Turcji. Jest to absurd i nie chcę, aby ktokolwiek w imię polityki i kasy tak narażał dzieci
  • Odpowiedz
mam wrażenie, że coś istotnego Wam umyka

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8243553,deportacja-migrantow-z-ue-raport-frontex-eto.html


@patatier: Komu umyka, temu umyka – mi problem jest doskonale znany. Pytanie jednak sprowadza się nie do tego, z jakimi krajami posiadamy skuteczne porozumienia dot. deportacji ich obywateli (kwestia ważna, acz bez wpływu na to, o czym piszę – ba, konkretnie odnosiłem się już do tego problemu, pisząc wyżej o konieczności ustalenia, wraz z innymi członkami UE, jak procedować osoby bez możliwości
  • Odpowiedz
@Andreth: Szacunek, że ktoś wśród 1000 młodych chłopa wyłapał 5 dziewczynek xD. Aczkolwiek nie zdziwiłbym się, jakby nie miały one nic wspólnego z Białorusią.
  • Odpowiedz
wspieram przemyt, bo chcę glodnych nakarmić? Lol.

@malalon: BTW te dzieci zostały nakarmione, tak samo jak wszyscy migranci, którzy trafili do obozów w Polsce. Polska pomoc humanitarna została zawrócona na granicy BE i niedopuszczona do uchodźców. Widać więc, że problemem jest przemyt ludzi z inicjatywy Białoruskiej i dlatego trzeba go zwalczać- wspieranie przemytu ludzi eskaluje tragedie.
  • Odpowiedz