Wpis z mikrobloga

hej moja kolezanka wyslala mi taka wiaodmosc i wedlug mnie to troche niemile i zaczynam rozumiec ze wiekszosc kobiet w moim otoczeniu to typowe #p0lka wedlug was to normalne zachowanie czy tez myslicie ze to troche dziwne #logikarozowychpaskow taguje #tinder bo chyba tam wiekszosc kobiet sie tak zachowuje
nieumiemwymyslic_nicku - hej moja kolezanka wyslala mi taka wiaodmosc i wedlug mnie t...

źródło: comment_1632771804i3ojpGFix2TWqLTHS29nmP.jpg

Pobierz

ktore

  • normalne 19.5% (193)
  • dziwne 80.5% (798)

Oddanych głosów: 991

  • 44
  • Odpowiedz
@nie_umiem_wymyslic_nicku: w obecnych czasach, czy tego chcemy czy nie, jest to w pełni normalne. Facetów jest więcej niż babek, bo się masowo nie zabijają. Więc nawet przeciętne babki dostają kupę atencji, bo co by nie było zdecydowana większość facetów chciałaby zamoczyć albo chociaż kogoś mieć. Temat wałkowany na tagach milion razy. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nie_umiem_wymyslic_nicku: brzmi jakby ktoś ją mocno kiedyś zranił czy coś, ale tak czy siak jest to po prostu jakieś psycholskie w wymowie, jak się spróbuję to sobie przeczytać na głos to jakoś tak XD, raczej takim normalnym miłym spokojnym ludziom którzy są fajni, powinno być ciężko coś takiego w ogóle pomyśleć a gdzie tu mówić o mówieniu
Nie zazdroszczę jej bo ma chory baniak i to przykre, ani
tym bardziej ludziom
  • Odpowiedz
brzmi jakby ktoś ją mocno kiedyś zranił czy coś


@cyrkoburdel: nie, to brzmi jakby była s p i e r d o l o n a skąd w ogóle takie założenie, że ktoś ją skrzywdził? jakby chłop babe w domu #!$%@?ł to każdy patrzy że chłop bije babe i się nie zastanawia czy był kiedyś skrzywdzony czy jakie są tego przyczyny XD
  • Odpowiedz