Wpis z mikrobloga

Słuchajcie spotkałem się z tą Turczynką i pyta mnie czy napewno nie mam dziewczyny, bo niezła dupa ze mnie a ja mówię No jestem wolny + p0lki celują tylko w modelach a ja jestem gdzieś 7/10.

W ogóle pokazywała mi zdjęcie byłego to poczułem się 100 razy bardziej przystojniejszy od niego.

Jakim cudem grube p0lki 4/10 maja większe wymagania niż np Turczynka lub Hiszpanka 7/10?

#tinder #badoo #rozowepaski #p0lka #zwiazki #przegryw
  • 20
@posepny_papaj: @zillfalon: Ogólnie niby wychowała się w Polsce jest pół Turczynka pół Polka jej ojciec jest Turkiem

W ogóle zaskoczyła mnie, bo zadawała dużo pytań pomimo, że trochę się wstydziła na początku albo sama za siebie płaciła + jak byliśmy w sklepie pytała czy coś chce i chciała mi coś kupić aż dziwne.
@Kodzirasek: Miałem, ale byłem w #!$%@? związku z wiecznie smutną i obrażoną p0lką… 4 lata przez nią straciłem i jeszcze tę Turczynkę. Jej imię tylko było lekko przeszkodą. Miała na imię Azade xd Ale poza tym uśmiechnięta, jebnięta jak ja, jarała tonę szlugów i miała ochrypły głos jak karyna po 2 dniach picia. Partia ideolo dla mnie xd
@zillfalon: Właśnie miałem to pisać, bo poznałem trochę p0lek heh.

Ogólnie teraz jest naprawdę mało a nawet bardzo mało kobiet, które np same się starają o faceta.One chcą tylko chełtać swoje ego mieć chłopaka nie do miłości lecz, żeby nadskakiwał koło nich i mógłby się pochwalić przed koleżankami.

Ta Turczynka właśnie nie jest taka egoistyczna jak p0lki.
@Kodzirasek: Bo turyczynka, wiążąc się z kimś z zachodu, liczy na to ze w ten sposób legalnie dostanie się do lepszego zachodniego świata. Dlatego tez każdy z europy będzie jej się podobał, bo ona nie widzi w tobie osoby, tylko wizę.