Wpis z mikrobloga

Kumpela pokazała mi strony na FB gdzie p0lki wstawiają screeny chłopów z tindera i przestrzegają inne użytkowniczki.
Przed czym?
Otóż jakaś niewygodna rozmowa dla wit@minki i stwierdza że zeszkaluje chłopa i przestrzeże inne przed incelem i chamem.
Także uważajcie na słowa Mirki- kobietom tam tylko słodzić, dawać atencję i pokazywać że zależy.

#tinder #p0lka #zwiazek #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #milosc #patologia
  • 27
no i bardzo dobrze, niech się przestrzegają przed jakimiś dziwnymi typami, co w tym złego?


@cyrkoburdel: Było chyba kiedyś takie ukryte forum, na którym panie uprawiające najstarszy zawód świata (i nie chodzi o geodetę) obgadywały swoich klientów. Widzę dziwną analogię.
@unfolding: jaka dziwna analogie? Że kobiety ostrzegają się przed zwyrolami wszelkiej maści? Prostytutki tym bardziej powinny prowadzić takie listy i sprawiać by wędrowały w otoczeniu. To może uratować komuś życie. O tym nie myślisz?
@cyrkoburdel: jakimi #!$%@? zwyrolami xDD podałem konkretny przykład lasek z potrąconym ego bo gość napisał coś niewygodnego= wrzuciła screeny i jego mordę z przestrogą xD nie piszę o skrajnych zboczeńcach i pomylonych typach tylko chłopach którzy nie dają atencji albo najgorsze zwraca na coś uwagę i wit@minka z oburzeniem linczuje na forum
@vauecki: jedyne co możesz podać, to własnego #!$%@? do własnej łapy. To raz
Dwa: takie przykłady "podawać" to ja też sobie mogę. Pokaż w takim razie ten screen, gdzie koleś napisał "coś niewygodnego" (ciekawe co niby haha, niestety wyjaśnienia brak, COS NIEWYGODNEGO, ROZUMIESZ) i laska wystawiła go na lincz , tylko dlatego że jej się nie spodobało co napisał
Twój przykład to gówno a nie przykład, nie jest niczym poparty, nie
@cyrkoburdel: Nie czytam bo mi sie nie chce. Jedyny #!$%@? to ten od ojca ktory ci rano przetasował dupę stąd wylewasz swój żal tutaj p0lska, brzydka pało. Wscieklizna macicy w klasycznej postaci bo ktos smie pojechac p0lkę xD gęsta mela na ciebie wypłochu xD
@vauecki: nie czytasz, bo poprosiłam o poparcie jakimś dowodem tych wysrywow które tu prezentujesz ;) wykop w pigułce
Zapomniałeś dopisać że jestem pewnie gruba
A, sorry, jest już że brzydka. Skucha :D
@cyrkoburdel: nie mam kont na tych gówno grupkach- widziałem te wysrywy u kolezanki na fb wiec jak wysilisz dzban to bedziesz wiedziec ze nie jestem w stanie wyłapac najlepszych i zescreenować.

A, sorry, jest już że brzydka. Skucha :D


@cyrkoburdel: klasyka gatunku- p0lka sama sie uważa za 'niebrzydką'. Wszystkie dziewczyny sa piekne ale my polki to juz przesadziłysmy xD