Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sekularyzacja: 1.10 garderoba taka wielka? Juz lepiej byloby 1.8 chocby wydluzyc i miec wiekszy pokoj. Ogolem jak na taki metraż to juz chyba lepiej miec np 2 male pokoje dla dzieciakow i duza sypialniogabinet dla starych.

A kuchnia - zalezy co kto lubi, ja tam bym wolal miec zamkniętą z jakims oknem /sciana przesuwna. Przypali ci sie garnek to zamiast cale mieszkanie w smrodzie bedzie śmierdzieć tylko kuchnia.
@Sekularyzacja: ja lece w pic rel z poddaszem uzytkowym (po nieduzych przerobkach) i jakbym mogl, to jeszcze powiekszylbym salon. Najlepiej sie przejsc do kogos, kto ma salon w wymiarach, ktore Cie interesuja, albo nawet sprawdzic dom do sprzedania o podobnych wymiarach - moga Ci sie zweryfikowac poglady. Projekt domu to tez bardziej dlugofalowa decyzja, wiec warto sie zastanowic, czy za 5-15-30 lat bedziesz myslal tak samo jak teraz.
Pobierz
źródło: comment_1632725736s85QaTbhfer1AzrqlXsJXg.jpg
@Bizancjum: bo jest to wygodne? Jak gotuję obiad, to przy okazji widzę co się w salonie dzieje czy ogrodzie dzieje, mogę włączyć sobie tv lub posłuchać muzyki, a poza tym nie jest tak duszno jak w osobnej kuchni. No i najważniejsze, jak jest jakaś impreza, albo zaprasza się znajomych, to przygotowując jedzenie, nie musisz wychodzić z pokoju. Kuchnia otwarta jest na tyle wygodna, że można nawet wspólnie przygotowywać jedzenie.
@Sekularyzacja: 20m to nie salon z aneksem tylko kuchnia z kanapą i telewizorem. Ok 30m to jest takie minimum żeby zmieścić w miarę funkcjonalny aneks, stół i kanapę. 40m to chyba tak optymalnie.
Salon na planie, który wrzuciłeś ma ok 35m. Nie widzę tam za bardzo zmarnowanej przestrzeni. Narożnik jest celowo pomniejszony ;) W kuchni trochę mało blatu roboczego zwłaszcza jak się da piekarnik w słupku. Osobiście dodałbym wyspę a stół