Wpis z mikrobloga

@OwcaRysuje: Bez tej zmarszczonej brwi gąska też wyglądałaby groźnie ;) Ale ogólne wrażenie bardzo spoko, zwłaszcza cieniowanie. Jak trwałe są takie farby, jak znoszą pranie itp.?
  • Odpowiedz
@Apaturia: Czułam potrzebę dodania jej brwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do trwałości to bez problemu można prać ale w niskich temperaturach i broń boże bez suszenia (farby po wyschnięciu należy zaprasować by je utrwalić , oczywiście prasujemy przez papier do pieczenia)
  • Odpowiedz
@Apaturia: Ah zapomniałabym dopowiedzieć co do trwałości, są to farby przeznaczone do materiału więc nie powinny pękać jak zwykłe akryle (są o wiele bardziej elastyczne) ale przy nakładaniu grubych warstw i farby do tkanin pękają ale to już kwestia „warsztatu” i jakości farby
  • Odpowiedz
@odrzutowakuchenka: Niestety nie zamierzam powtarzać wzorów ʕʔ lubię za każdym razem zabierać się za coś innego więc jak już będę malowała to na pewno nie untitled goose (chociaż żałuję trochę że nie sobie a siostrze to namalowałam xD )
  • Odpowiedz
@odrzutowakuchenka: Aaa ok, jak kiedyś mi się zechce to się odezwę ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę niekumata jestem bo późno już a ja cały czas chora [przy czym przy ludziach jest mała szansa bo po prostu nie przepadam za ich rysowaniem]
  • Odpowiedz
@odrzutowakuchenka: To takie hobby i to jeszcze bardziej poboczne bo bardziej zainteresowana jestem gotowaniem a wykształcenie to już w ogóle nie w tą stronę będzie (aktualnie zabieram się za studia) ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz