Wpis z mikrobloga

@OwcaRysuje: W sumie dwa pytanka - jak z trwałością takiego malunku, można normalnie prać itp? Nie złuszczy się/nie spierze? No i drugie, jak się cenisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@BetPay: Co do trwałości tak jak wyżej wspominałam : Pranie w temp. Maks 40stopni celsjuszów (najlepiej wywleczone na lewą stronę) 30stopni byłoby najlepiej, co do złuszczania się farby to wszystko zależy od firmy i od ilości nałożonych warstw i od tego czy używamy farby akrylowej nieprzeznaczonej do malowania tkanin czy takiej do malowania tkanin (ja używam tej do tkanin) farba do tkanin jest bardziej elastyczna więc jest mniejsza szansa na wystąpienie
  • Odpowiedz
@OwcaRysuje: dam Ci radę, którą sam kiedyś dostałem. Jeśli, ktoś Cię chwali lub prawi komplementy, przyjmij to na klatę i nie umniejszaj sobie. Robisz zajebiste rzeczy to jesteś zajebista właśnie z tego powodu, proste, reszta nie ma znaczenia w tym kontekście. :)
  • Odpowiedz
@powiedz: To jest pierwszy raz gdy korzystałam z takiej farby dlatego kieruję się zaleceniami producenta oraz zdaniem twórców (głównie zagranicznych) na ten temat. Jak na razie korzystając wg zaleceń nic złego się nie wydarzyło.
  • Odpowiedz