Wpis z mikrobloga

Xbox S to absolutnie najlepsza zabawka dla niedzielnych graczy

- tani jak barszcz, kosztuje jakieś 1300zł

- co prawda jest nieco słabszy niż Xbox X czy #ps5 ale graficznie daje radę, pójdą na niego wszystkie gry najnowszej generacji konsol. Jeśli nie męczysz fiflaka do tych kilku klatek więcej to nawet nie zauważysz za bardzo różnicy

- game pass, gdzie za kilka złotych masz dostęp do jakichś ogromnych ilości gier

- brak dysku optycznego na początku mnie irytował, ale ostatecznie zupełnie mi nie przeszkadza. Ostatecznie możesz kupić za pół ceny nowe gry od handlarzy z allegro, przez argentyński VPN

Jedyną naprawdę irytującą rzeczą jest brak domyślnie dodawanego pada z akumulatorem. Baterię w sprzęcie do konsoli to jednak technologia opóźniona o jakieś 15-20 lat. Chociaż można za 30-50zł dokupić taki akumulatorek.

#xbox #gry #pcmasterrace #oswiadczenie
  • 26
@amantadeusz: np. GTA5 zniknął, forza motorsport 7 zniknela i wiele innych. z tych 100+ gier to same starocia i indyki. moze znajdziesz 10 gier ktore bedziesz chcial zainstalowac i to tyle, tak ze argument gej pasa nie jest dobry choć sam czekam na horizon 5
moze znajdziesz 10 gier ktore bedziesz chcial zainstalowac i to tyle


@kucma19: Ja widziałem sporo więcej

- Fallout 3,4, fallout 76
- skyrim, oblivion, tes online
- wszystkie najnowsze gwiezdne wojny (łącznie z 4-5 gier)
- wszystkie części deadspace
- pray
- doom
- rage 1,2
- sleeping dogs
- wszystkie części yakuzy
- outlast 2

No tak spokojnie z 20-30 gier, w które chciałbym zagrać. Z czego spora część dość