Wpis z mikrobloga

Xbox S to absolutnie najlepsza zabawka dla niedzielnych graczy

- tani jak barszcz, kosztuje jakieś 1300zł

- co prawda jest nieco słabszy niż Xbox X czy #ps5 ale graficznie daje radę, pójdą na niego wszystkie gry najnowszej generacji konsol. Jeśli nie męczysz fiflaka do tych kilku klatek więcej to nawet nie zauważysz za bardzo różnicy

- game pass, gdzie za kilka złotych masz dostęp do jakichś ogromnych ilości gier

- brak dysku optycznego na początku mnie irytował, ale ostatecznie zupełnie mi nie przeszkadza. Ostatecznie możesz kupić za pół ceny nowe gry od handlarzy z allegro, przez argentyński VPN

Jedyną naprawdę irytującą rzeczą jest brak domyślnie dodawanego pada z akumulatorem. Baterię w sprzęcie do konsoli to jednak technologia opóźniona o jakieś 15-20 lat. Chociaż można za 30-50zł dokupić taki akumulatorek.

#xbox #gry #pcmasterrace #oswiadczenie
  • 26
@amantadeusz nieco słabszy? Ledwo daje w full HD radę, Forza ma niby mieć tryb 720p60 fps na tej konsolce.A różnice w grafice widać względem Series X gołym okiem.

Series S to raczej stacjonarna konkurencja dla Switcha niż realna alternatywa dla graczy. Konsole kupuje się na wiele lat i zdecydowanie lepiej dołożyć do SX czy PS5 te parę stówek niż utknąć z Series S.

warte uwagi jedynie dla osób które mają PS5 i
@rybak17: @ZmutowanaFrytkownica: mnie irytuje sytuacja gdy właśnie mam ochotę pograć i konsola komunikuje mi, że zaraz padną baterię. Więc zamiast kolejnej epickiej przygody w Valhalli muszę biec do sklepu po bateryjki.

@B0mblak: Do pada. Widziałem na allegro akumulatory, które podpinasz bezpośrednio do pada w miejsce standardowych baterii.
Ledwo daje w full HD radę, Forza ma niby mieć tryb 720p60 fps na tej konsolce.A różnice w grafice widać względem Series X gołym okiem.


@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: No właśnie o tym pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzeczy o których mówisz zupełnie mi nie przeszkadzają. Dla mnie RDR2 nawet na podstawowym PS4 wyglądał fantastycznie. A nowe AC Valhalla wypala oczy swoimi widokami. Ray Tracing w WD Legion też jest
@amantadeusz baterie to największą zaleta xboxa, jest to milion razy lepsza opcja niż miałem w psr i musiałem myśleć o tym pieprzonym ładowaniu.

Tu kupiłem akumulatorki z ładowarką z Ikei za jakieś 30zł i wkładam na zmianę a drugie się ładują, do tego działają bardzo długo a nie jak akumulatorek w PS4.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amantadeusz: teść ma do sprzedania Xbox one s bo kupili synkowi na urodziny a on nie korzysta. Konsola leży pół roku nieużywana. Włączona była może łącznie tydzień. Jest pad bez kabla i dysk tysionc. Dodatkowo gry FIFA 18, jakaś platformówka i gra do tańczenia. Może ktoś chce kupić bo leży i się kurzy