Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
Dzisiaj moi starzy wezwali do domju brata, który robi "kariere" w big4. Brateł przyjechał swoim SUVem Volvo i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba i ich guwniak. Siostra płacz no i brat pyta po #!$%@? go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz zaczyna opowieść, żę młody guwniak jest prawie ślepy i trzeba operacje a NFZ nie pokryje w terminie i za oko trzeba 16,5k CBL zapłacić xD
Stary mówi Kacprowi, że ma na jedno oko a na drugie Kacper musiałby dać xD
Brat na to

nie mam

Stary jak to nie masz, przecież spłaciłeś auto w czerwcu więc musisz mieć. Siostra i jej Seba patrzyli na brata, jak na największego zbrodniarza. A on na to

Zamówiłem gry i nie mam.

Na co stary z ryjem, że jakie gry, przecież ma już ich od #!$%@?

Zestaw gier kupiłem

Stary na to, że no ale ile taki zestaw, ze trzy, cztery tysiące, na co Kacper mu mówi, że dwadzieścia, bo edycja kolekcjonerska xD Stary #!$%@?ł szklankę z napojem o ścianę i wydzierał się, że mój brat jest #!$%@? i że go zawiódł bo niby dorosły na odpowiedzialnym stanowisku a gierki kupuje. Stary jeszcze pytał, czy może w puedłkach ze złota te gry, że takie drogie xD
Brat tylko stwierdził, że to nie jego sprawa, że guwniak ma problemy zdrowotne i nie zamierza mu fundować wzroku, bo to i tak zła inwestycja, patrząc na jego rodziców, bo moja siostra zarabia 1,5k netto a jej Seba bez szkoły 2 netto w fabryce i za #!$%@? mu nie spłacą a on nie zamierza jako antynatalista fundować guwniakowi oka XD

Stary kazał mu #!$%@?ć i powiedział, że w święta może się nie pokazywać, na co Kacper stwierdził, że w święta i tak siedzi w biurze, bo do stycznia fuzje przygotowują xD

#!$%@? mój brat to chłod niczym Clint Eastwood i dobrze tak mojej głupiej siostrze, bo puściła się z patusem biedakiem i teraz guwnogeny przeszły na jej małego Natana xD

ja sam się nie odzywałem, bo jestem nierobem na utrzymaniu starych i nie chciałem podpaść
#komputery #laptopy #informatyka #antynatalizm #gry #psx #pasta #pdk
  • 13