Wpis z mikrobloga

Dyskusje z homofobami czasami bawią, a czasami wprawiają w zażenowanie poziomem umysłowym niektórych ludzi.

Otóż użytkownik @jaesus wymyślił sobie, że istnieje ideologia LGBT. Ponieważ ośmieliłem się z nim nie zgodzić, wysłał mi taki wpis:

Oprócz tego, że pan "wolnościowiec" chce mnie wysłać na rok na przymusowy obóz reedukacyjny (pan Mao Tse-Tung byłby dumny), a to co wysłał było fejkiem (nikt nie wyrzucił ich za kolor skóry, tylko za rasistowsko brzmiące hasła, wystarczyło obejrzeć filmik), powiedział o rzekomych setkach, nawet na wykopie, artykułów o pobiciach księży.

Ponieważ nie słyszałem o żadnym takim przypadku, poprosiłem, żeby dał linka chociaż do JEDNEGO (no skoro są setki, to chyba nie problem).

Oczywiście nie znalazł, więc co napisał?

Swoją drogą wpisz sobie w google hasło w stylu "a priest attacked by homosexuals" dostaniesz same wyniki o tym jak Kościół atakuje homoseksualistów, o księżach homoseksualistach, o tym jak Kościół przeprasza za bycie homofobicznym. Hahaha, jakie to jest piękne podsumowanie tego o czym piszę. Totalitaryzm, cenzura, korporacje, ideologia LGBT spotkały w jednym miejscu :D


Czaicie? Facet tak nienawidzi gejów, że najpierw uroił sobie z dupy rzekome setki pobić księży przez LGBT, o których pisano nawet na wykopie, a kiedy nie znalazł ŻADNEGO takiego przypadku to uznał, że to dowód na istnienie totalitarnej ideologii LGBT, która cenzuruje internet.

Gdybym ja powiedział, że są setki artykułów o lądowaniu kosmitów w Warszawie, a potem nie był w stanie znaleźć ani jednego i jeszcze bym twierdził, że to znakomity dowód na kontrolę kosmitów nad internetem, to przecież zakuliby mnie w kaftan.

Przecież to taki poziom wyparcia i ideologicznego zaczadzenia, że powinien się kwalifikować jako choroba psychiczna.

#bekazpodludzi #bekazprawactwa #4konserwy #neuropa #lgbt #zalesie #homofobia
Ekspertodniczego - Dyskusje z homofobami czasami bawią, a czasami wprawiają w zażenow...

źródło: comment_1632595474YhfUgEUu05RFIgmga5Cct8.jpg

Pobierz
  • 26
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen:

Zrównanie społecznej percepcji par homo i hetero. Nie tyle postulat, co cel.


wypowiem się jako hetero, osoba która nie siedzi w środowisku LGBT:

Niepełnosprawni też próbują na różne sposoby pokazać, że nie są gorsi, że należy im się szacunek , wyrozumiałość itd. Taki mają cel, czyli według kryterium które podałeś to niepełnosprawność tez jest ideologią.
Poza tym dlaczego nie ma tej równości pomiędzy hetero a homo? Może właśnie przez jakąś
@jaesus No pewnie, wyciagając z dupy swoje urojenia na temat mojego życia seksualnego xD. Czy ja GDZIEKOLWIEK poruszałem ten temat, albo w ogóle temat mojej orientacji?

Ty widzisz cenzurę w tym, że w internecie nie pojawiają się informacje na temat wymyślonych przez ciebie zdarzeń, więc o czym tu mowa. Teorie spiskowe rodem z płaskiej ziemi.

A o tym, że LGBT nie jest ideologią możesz nawet w tym wpisie poczytać. Nawet konserwa
@
@jaesus:

Widzę, że cenzura poszła w ruch. Jakie to typowe dla totalitaryzmów :D

Ale konserwatyści którzy cenzurują i ścigają za obrazę uczuć religijnych już ci nie przeszkadzają? Bo skoro cenzura to totalitaryzm to ci konserwatyści się pod to załapują.
A co z konserwatystami na wykopie którzy usuwają w swoich wpisach komentarze "lewactwa"? totalitaryzm czy nie?
( ͡º ͜ʖ͡º)
@nie_tak_szybko Typ mnie obrażał i pisał urojenia na temat mojego życia seksualnego, a teraz jeszcze mi zarzuca cenzurę, bo nie mam ochoty tego oglądać...

@jaesus
A może to nie ja, tylko międzynarodowy spisek korporacji i ideologii LGBT, ten sam który magicznie ukrywa te setki artykułów o zdarzeniach, które sam wymyśliłeś? Pomyśl o tym ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale konserwatyści którzy cenzurują i ścigają za obrazę uczuć religijnych już ci nie przeszkadzają? Bo skoro cenzura to totalitaryzm to ci konserwatyści się pod to załapują. A co z konserwatystami na wykopie którzy usuwają w swoich wpisach komentarze "lewactwa"? totalitaryzm czy nie?


@nie_tak_szybko: Jestem ateistą więc mi przeszkadzają. I tak, usuwanie komentarzy lewactwa jest cenzurowaniem ich wypowiedzi, a cenzurowanie to cecha totalitaryzmów :) Pisałem o tym częściowo w moim komentarzu, ale
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen

Ależ krytyka konkretnych działań ruchów LGBT jest jak najbardziej na propsie, co więcej, ja sam to robiłem na wykopie i to nie raz.

O ile nie zgadzam się z tym "zbyt gwałtownie" (bo trwa to grubo ponad 30 lat, same marsze są od 20), o tyle faktycznie od momentu gdy PiS zrobił z LGBT wroga publicznego numer jeden, niestety niektórym aktywistom (zwłaszcza stricte lewicowym, a nie LGBT) coś kompletnie odwaliło.

Te
No pewnie, wyciagając z dupy swoje urojenia na temat mojego życia seksualnego xD


@Ekspert_od_niczego: Założyłem, że jesteś osobą homoseksualną. Mogłem tak założyć i mogłem się mylić :) Twoja orientacja jest dla mnie bez znaczenia. Po prostu nie będę się już do ciebie zwracał jak do osoby homoseksualnej.

No oczywiście po tym, jak mi znajdziesz artykuły o setkach pobitych księży. Albo chociaż JEDNYM. Takie trudne?


@Ekspert_od_niczego: Już odniosłem się do twojej
@jaesus

I tak, usuwanie komentarzy lewactwa jest cenzurowaniem ich wypowiedzi, a cenzurowanie to cecha totalitaryzmów


Cenzura - kontrola publicznego przekazywania informacji, ograniczająca wolność publicznego wyrażania myśli i przekonań. Polega na weryfikacji audycji radiowych, telewizyjnych, widowisk, Internetu itp. przez organy państwowe z punktu widzenia ich zgodności z prawem, polityką państwową, obronnością. Znana też jest definicja cenzury jako świadomego wprowadzania w błąd poprzez selektywny dobór zazwyczaj masowo rozpowszechnianych informacji.

W weryfikacji treści na prywatnym