Wpis z mikrobloga

Dyskusje z homofobami czasami bawią, a czasami wprawiają w zażenowanie poziomem umysłowym niektórych ludzi.

Otóż użytkownik @jaesus wymyślił sobie, że istnieje ideologia LGBT. Ponieważ ośmieliłem się z nim nie zgodzić, wysłał mi taki wpis:

Oprócz tego, że pan "wolnościowiec" chce mnie wysłać na rok na przymusowy obóz reedukacyjny (pan Mao Tse-Tung byłby dumny), a to co wysłał było fejkiem (nikt nie wyrzucił ich za kolor skóry, tylko za rasistowsko brzmiące hasła, wystarczyło obejrzeć filmik), powiedział o rzekomych setkach, nawet na wykopie, artykułów o pobiciach księży.

Ponieważ nie słyszałem o żadnym takim przypadku, poprosiłem, żeby dał linka chociaż do JEDNEGO (no skoro są setki, to chyba nie problem).

Oczywiście nie znalazł, więc co napisał?

Swoją drogą wpisz sobie w google hasło w stylu "a priest attacked by homosexuals" dostaniesz same wyniki o tym jak Kościół atakuje homoseksualistów, o księżach homoseksualistach, o tym jak Kościół przeprasza za bycie homofobicznym. Hahaha, jakie to jest piękne podsumowanie tego o czym piszę. Totalitaryzm, cenzura, korporacje, ideologia LGBT spotkały w jednym miejscu :D


Czaicie? Facet tak nienawidzi gejów, że najpierw uroił sobie z dupy rzekome setki pobić księży przez LGBT, o których pisano nawet na wykopie, a kiedy nie znalazł ŻADNEGO takiego przypadku to uznał, że to dowód na istnienie totalitarnej ideologii LGBT, która cenzuruje internet.

Gdybym ja powiedział, że są setki artykułów o lądowaniu kosmitów w Warszawie, a potem nie był w stanie znaleźć ani jednego i jeszcze bym twierdził, że to znakomity dowód na kontrolę kosmitów nad internetem, to przecież zakuliby mnie w kaftan.

Przecież to taki poziom wyparcia i ideologicznego zaczadzenia, że powinien się kwalifikować jako choroba psychiczna.

#bekazpodludzi #bekazprawactwa #4konserwy #neuropa #lgbt #zalesie #homofobia
Pobierz
źródło: comment_1632595474YhfUgEUu05RFIgmga5Cct8.jpg
  • 26
@Ekspert_od_niczego: Jak rozumiem, to obraziło cię błędne założenie, że jesteś osobą homoseksualną bo nie kojarzę żebym używał tam wobec ciebie słów wulgarnych lub miał jakieś złe intencje. Nawet jeśli to co złego jest w byciu osobą homoseksualną? :)

Nikt twojej wolności wypowiedzi nie ogranicza, bo nikt ci nie broni stworzyć własnego odpowiednika wykopu


Kiedy piszę o cenzurze mam na myśli usuwanie czyiś opinii ponieważ są niezgodne z ideologią osoby cenzurującej lub
@jaesus

Założyłem, że jesteś osobą homoseksualną. Mogłem tak założyć i mogłem się mylić :)


Mogłeś, nie musiałeś. Nie mam pojęcia skąd w ogóle pomysł na poruszanie tego tematu. To są sprawy prywatne i intymne, a o ich rozpowszechnianiu powinien decydować zainteresowany.

Twoja orientacja jest dla mnie bez znaczenia


To po co poruszałeś ten temat xDD?

Już odniosłem się do twojej manipulacji o SETKACH pobitych księży, ale usunąłeś mój komentarz :)


Wkleiłem twój
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen

Właściwie zjawisko przestawiania klepek się nasiliło, kiedy PiS zrobił z tematu LGBT jedną z głównych oręży propagandowych.


Dokładnie o tym mówiłem.

lecz pokazywać, jak PiS sam siebie w tej kwestii orze.


Tak by było najlepiej. Ale i tak nawet samo przeczekanie byłoby lepsze, niż rzucanie się z motyką na Słońce.
@jaesus Nie obraziło mnie, bo nie jesteś w stanie mnie obrazić. Po prostu nie lubię prób obrażania mnie, albo dywagowania na temat moich spraw prywatnych.

Pod moimi wpisami chcę zachowywać jakiś minimalny poziom kultury. Mam taką zachciankę i pełne prawo do niej.

nie kojarzę żebym używał tam wobec ciebie słów wulgarnych


Ale ad personam już tak.

Pod twoimi wpisami możesz używać dowolnych reguł, jeśli są zgodne z regulaminem.

Co jest złego w