Wpis z mikrobloga

@g0dl1ke: rozwalaniu fryzury? ( ͡° ͜ʖ ͡°)- są lepsze tylko w tym od czego są słuchawki - jakość dźwięku i w tym wypadku ANC. Kompatybilność z ekosystemem? wtf, a co Ty pliki słuchawkami przenosisz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@g0dl1ke: rozwalaniu fryzury? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

xD jak ktoś jest łysy albo zakolakiem to może i nie ma z tym problemu

jakość dźwięku i w tym wypadku ANC

@jedermann: xD żeby mówić o jakości dźwięku i podawać basowe xm3-4 to trzeba mieć nierówno pod kopułą albo być fanem stania pod głośnikiem w klubie

Kompatybilność z ekosystemem? wtf, a co Ty
rozwalaniu fryzury? ( ͡° ͜ʖ ͡°)- są lepsze tylko w tym od czego są słuchawki - jakość dźwięku i w tym wypadku ANC. Kompatybilność z ekosystemem? wtf, a co Ty pliki słuchawkami przenosisz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@jedermann: ale mi się ta wypowiedz skojarzyła z tym obrazkiem z wąsatym dzieciakiem mówiącym że „system operacyjny to #!$%@? narzędzie”
@g0dl1ke: nadal nie rozumiem o co Ci chodzi z tą fryzurą, a jak odnosisz się do zakolaków i co drugie zdanie używasz „xD” jak moje dzieci, to nie potrafię się oprzeć wrażeniu, ze rozmawiam z gimbą. Co do jakości dźwięku xm4 w porównaniu do AirPodsów to nie tylko moje zdanie, także proponuję poczytać, może uwierzysz komuś innemu. Co do reszty, fair, nie upieram się. Jakość dźwięku i ANC stoją nadal na
@g0dl1ke: nadal nie rozumiem o co Ci chodzi z tą fryzurą, a jak odnosisz się do zakolaków i co drugie zdanie używasz „xD” jak moje dzieci, to nie potrafię się oprzeć wrażeniu, ze rozmawiam z gimbą


@jedermann: xD wiadomka byczku, iksde to gimba, lennyface już dorosły i szanowany człowiek xD szczególnie gdy musi się #!$%@?ć do tego kto jakie słuchawki nosi

Jeżeli nie wiesz co uciskający pałąk robi z fryzurą
@g0dl1ke: ok, proponuję sprawdzić Sony WF-1000XM4 w takim razie. Nie mylić z WH. I tak, Lenny Face jest dla mnie częścią wykopu, a „xD” kojarzy mi się z gównarzerią. Ot, moje uprzedzenie, także się nie przejmuj. Ale zboczyliśmy z tematu, a nie chodziło mi o wycieczki osobiste. Po prostu rozmawialiśmy o różnych modelach słuchawek.