Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie pisałem na tagu #rzadkiegry, więc wypada was poinformować co tam u mnie.

Otóż właśnie złożyłem swoją najwyższą ofertę w życiu - 20.000 zł za zestaw kilku gier. Jak sprzedawca się zgodzi, to będzie co pokazywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzymajcie kciuki!

#gry #grypc #psx #ps2 #ps3 #ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xbox360 #xboxseries #pcmasterrace
Pobierz kacper3355 - Dawno nic nie pisałem na tagu #rzadkiegry, więc wypada was poinformować ...
źródło: comment_1632586602i2UHrZFooH67X8cgZS7sAl.jpg
  • 108
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kacper3355: szacun za to, że ktoś w Polsce ogarnia ceny i nie chce po taniości, akurat PSX to nie mój temat ale sam pewnie bym był w stanie tyle dać za odpowiedni lot gier na GameBoy'a. Jak masz Amazing Tater w boxie albo Spuds Adventure to możemy pogadać ( )
20 kropka 000 złotych ? Mało

kropka w języku polskim oddziela tysiące, miliony itp. choć ta forma nie jest zalecana. Ułamki dziesiętne zapisuje się z przecinkiem.


@Polanin: No właśnie, op zaoferował 20 złotych.
@kacper3355: Kurde a z ciekawości skąd wiesz, że ktoś tego nie zafoliował? Chodzi mi o to, że jak gry maja wartość 20k pln to i można w sumie specjalnie je zafoliować tak, że będą jak nowe wyglądały. Zresztą to samo jeśli chodzi o pudełko zakładam… przy takich pieniądzach może ktoś cię oszukać. Sprawdzasz to jakoś? Np prosisz o paragon i sprawdzasz w sklepie? :D
@kacper3355: tak jak koledzy wyżej napisali - jak rozpoznać, że taka gra to nie jest reseal?

No bo założmy, że takie Medievil kosztuje 100 euro w stanie mint, a już 1500 w folii - co zatem stoi na przeszkodzie kupić jakiegoś foliowanego crapa za premierową cenę, profesjonalnie go otworzyć i za pomocą odpowiedniego sprzętu zrobić egzemplarz zafoliowany jednej z bardziej pożądanych gier na PSX.

Przecież tutaj aż się prosi o nadużycia,