Wpis z mikrobloga

Nie bardzo ciekawie, takie GTA 5 to satyra z tego co sie dzieje w Stanach Zjednoczonych, w Europie by to nie wypaliło, zwłaszcza gdyby produkowali to amerykanie.


@Eoon:

Czemu nie? Myślisz, że Amerykanie nie potrafią się śmiać np z Anglików? W GTA London jakoś potrafili.
@tylkostrimi Wiesz co, myślę ze umieją ale w GTA jest masa ciekawostek czy nawiazan wprost do amerykańskiej kultury i do ich problemow, wysmiewanie naprawde wielu rzeczy których czasem trudno zrozumiec osobie ktora nie żyje w USA. Wątpie, że Amerykanie umieliby zrobic podobna satyre ze spoleczenstwa brytyjskiego. Jednak GTA London to zamierzchle czasy i za duzo takiego contentu tam nie bylo. Tak mi się wydaje po prostu, ktos tam z Rockstara czy Take-two
Wiesz co, myślę ze umieją ale w GTA jest masa ciekawostek czy nawiazan wprost do amerykańskiej kultury i do ich problemow, wysmiewanie naprawde wielu rzeczy których czasem trudno zrozumiec osobie ktora nie żyje w USA. Wątpie, że Amerykanie umieliby zrobic podobna satyre ze spoleczenstwa brytyjskiego. Jednak GTA London to zamierzchle czasy i za duzo takiego contentu tam nie bylo. Tak mi się wydaje po prostu, ktos tam z Rockstara czy Take-two mowil,