Wpis z mikrobloga

@Cesarz_Nieruhato: Ale zwykli NPC w GTA raczej też nie nosili broni, więc w sumie podobnie jak przeciętny człowiek w europie. Nie ma co prawda takiej historii gangów itp., ale jakieś mafie przecież funkcjonują w europie. Na pewno zupełnie inny klimat. Mi tam się pomysł wydaje sensowny.

Gra jest przecież o zasięgu globalnym ... amerykańska kultura wychodzi poza USA i jest lepiej rozumiana w Europie niż europejska kultura w USA.


@
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rukh: Niestety tak się nie stanie. Mod po prostu odwraca cały wyświetlany obraz, nie można sobie wybierać co odwracać a co nie. Jakbyś chciał taki efekt to musiałbyś odwrócić całą mapę a to byłaby kupa roboty bo wymagałoby to też przerobienia wszystkich map ruchu, oskryptowanych ścieżek itp. Tutaj gra myśli że mapa jest normalna a tylko to co widzi gracz jest odwrócone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thunderlane: nie do końca.
Ścieżki ruchu i oskryptowania mogą zostać stare.
Chodzi mi jedynie o obrócenie kamery wzdłuż osi X,
A następnie tylko odwrócenie kształtu obiektów wzdłuż osi X. Obiekty postaci mogłyby mieć współrzędne nienaruszone względem świata.
  • Odpowiedz
@SlenderCzester: Grałem dzisiaj z modem. Popsute jest celowanie.
Niemniej, po pół godzinach grania kręci mi się w głowie teraz. Pilnowałem się by jechać lewą stroną, nigdy nie byłem w Anglii. Intuicja zawodziła, częściej musiałem się kierować według mapy, a wcześniej wiedziałem na pamięć gdzie w jakiej misji trzeba dotrzeć.
  • Odpowiedz