Wpis z mikrobloga

@atelerix mnie to chyba życie uratował, ale zaczelam brać w 34tc, jak się okazało, że po odstawieniu innych leków (które ubocznie działały w miarę przeciwwymiotnie) moje HG wymyka się spod kontroli.
  • Odpowiedz
@trevoz: cale szczescie cykl mikroblogera juz zatacza kolo jak u tej co co piatek wrzucala zdjecie z winem i cycami na wierzchu a potem sie irytowala ze wykopki jej wysylaly zdjecia fiutow xD no komon, chcesz atencji? no to ja dostajesz, w tym od swirusow
  • Odpowiedz
@fasttaker: no wlasnie nikt nie wie po c--j te wpisy sa tak naprawde xD gdyby jeszcze dodala do posta, ze np pomaga jej to nie myslec o spitalu etc to okej. a tu jeb, random zdjecie snaidania ktore tak naprawde nie wyglada zle, no to luzdie pisza ale o co ci chodzi, przeciez to jest okej zarcie jak na szpital. ALE JA NIE NAPISALAM ZE TO ZLE ZARCIE. to jest
  • Odpowiedz
@trevoz: Opka spędziła kilka miesięcy leżąc w szpitalu. Jakby miała dziecko w poważaniu, to by nie zamknęła się w szpitalnej sali, tylko spędzała czas z rodziną.

W takich sytuacjach gadanie o bzdurach przynosi ulgę.
  • Odpowiedz
@Harven Stary, laska pisała że ma stresa i chciała czymś zająć głowę.
Kilka komentarzy wyżej ja dodałem komantarz że Jej posty dawały mi radochę, a inny Mirek że dodawały Jemu otuchy z jakich powodów.
Nie bóldup więc i daj na czarno jak Ci nie pasi.
Miłej soboty
  • Odpowiedz