Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

447

Właściciel J.W.C.: Teraz jest ostatni moment, żeby poszukać fajnego apartamentu

Właściciel J.W.C.: Teraz jest ostatni moment, żeby poszukać fajnego apartamentu

Prezes deweloper poleca, żal nie skorzystać xD

nobon
nobon
z
forbes.pl
dodany: 01.07.2025, 05:56:45
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    mieszkanie
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    polska
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (138)

najlepsze

Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
01.07.2025, 05:59:38 via Wykop
  • 205
ale to chyba nie u JW Destruction bo on buduje betonowe klitki niespełniające wymagań metrażowych nawet dla psów
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
02.07.2025, 05:52:28 via Wykop
  • 46
@mareksa666: ten wolny rynek był wtedy jak Państwo dopłacało MILIARDY ZŁOTYCH deweloperom?
  • Odpowiedz
juz_tlumacze
juz_tlumacze
juz_tlumacze
02.07.2025, 08:55:35 via Wykop
  • 2
@mareksa666: gdy deweloper kładzie łapę na jakiejś działce, to uzyskuje monopol na to miejsce. Tylko on tam coś postawi, nie będzie miał konkurencji. Konkurencją będą mieszkania w innej nieruchomości w innym miejscu, niekoniecznie zaraz obok. W dużych miastach tego nie czuć, natomiast najbardziej to widać w mniejszych miejscowościach, gdzie rozpoczynanych inwestycji jest bardzo mało i chcąc kupić mieszkanie jesteś niejako skazany na to co jest.
  • Odpowiedz
teh_m
teh_m
01.07.2025, 12:27:29 via Wykop
  • 176
Ja się za to zastanawiam, co się stało z mieszkaniami, bo każdy tylko apartamenty i apartamenty. No i wyszło mi po długiej i ciężkiej, półsekundowej rozkminie, że Polak bogol i się mieszkaniami po prostu brzydzi.
Bo w mieszkaniach to plebs mieszka, szanowni państwo. A jak podzielisz powierzchnię mieszkania na pół (albo lepiej cztery) i nazwiesz apartamentem, to już splendor, przepych, polor i w ogóle mucha nie siada.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

haxx
haxx
haxx
01.07.2025, 22:59:07 via Wykop
  • 47
@teh_m: to już od dawna jest, tak się wciska ludziom towar. Te osiedla też często mają jakieś nazwy typu "central park", "manhattan", "prestige" żeby ludzie myśleli, że niewiadomo gdzie mieszkają.

Zresztą domy jednorodzinne niewiele lepsze. Patrzę co budują ludzie, to też jak tylko ktoś jest trochę bardziej majętny to od razu pałac buduje i jakaś duża fontanna przed domem albo posągi żeby widać było że szlachta. A jak widzę, że
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
01.07.2025, 23:08:01 via Wykop
  • 20
A jak widzę, że ktoś sobie na domu walnął jakieś napisy po łacinie albo wyrył datę budowy to już w ogóle.


@haxx: To jest akurat tradycja z czasów trochę bardziej poukładanych i niekoniecznie zarezerwowana dla elity (tzn.bardziej, data a nie nazwa, bo te faktycznie były nazwane raczej przez wyższą klasę), choć na pewno nie egalitarnych, aczkolwiek współcześni nuworysze pewnie i to po swojemu s--------ć potrafili, no bo gdzie tym ich
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
01.07.2025, 05:59:08 via Android
  • 115
Pewnie akurat mają fajne 25-metrowe apartamenty w ofercie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
01.07.2025, 22:37:24 via Wykop
  • 62
Pewnie akurat mają fajne 25-metrowe apartamenty w ofercie.


@pepedros: Do kojca gratis poidło i legowisko w kącie.
  • Odpowiedz
Rifendejl
Rifendejl
Rifendejl
02.07.2025, 04:24:27 via Wykop
  • 14
@MiKeyCo: nie zapomnij, że jak aż tyle metrów to jeszcze kuweta + salon z aneksem kuchennym.
  • Odpowiedz
daniel-doe
daniel-doe
daniel-doe
01.07.2025, 11:20:12 via Wykop
  • 81
Pamiętajmy... w Polsce brakuje 2.000.000 mieszkań ! ... od 30 lat (ʘ‿ʘ)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ono6767
ono6767
02.07.2025, 03:54:12 via Wykop
  • 20
@daniel-doe: niedługo nie będzie brakować w 2060 roku będzie w polsce tylko 30 mln ludzi na 100 urodzeń masz 200 zgonów więc....
  • Odpowiedz
Rifendejl
Rifendejl
Rifendejl
02.07.2025, 04:27:46 via Wykop
  • 23
@ono6767: ...więc będzie więcej mieszkań, które będzie można podzielić na nowoczesne mikro apartamenty.
  • Odpowiedz
mrjetro
mrjetro
02.07.2025, 04:12:56 via Wykop
  • 48
Takie tam.
„Patrycja Tuchlińska, partnerka znanego dewelopera Józefa Wojciechowskiego, od 2018 roku jest częścią jego życia. Młodsza o 48 lat ukochana szefa JW Construction urodziła się w marcu 1995 roku w Bolkowie. To kobieta wielu talentów …"
.
mrjetro - Takie tam.
„Patrycja Tuchlińska, partnerka znanego dewelopera Józefa Wojcie...

źródło: 1000069738

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
02.07.2025, 04:29:47 via Wykop
  • 11
To kobieta wielu talentów …


@mrjetro:
rolnik_wykopowy - >To kobieta wielu talentów …

@mrjetro:
  • Odpowiedz
kocimietka_BB
kocimietka_BB
02.07.2025, 05:41:17 via Wykop
  • 32
@mrjetro: Pewnie musiała go urzec swoją wiedzą na temat ekonomii i finansów, innej opcji nie widzę.
  • Odpowiedz
MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
01.07.2025, 22:40:07 via Wykop
  • 36
Właściciel J.W.C.: Teraz jest ostatni moment, żeby poszukać fajnego apartamentu


JW Cwaniaczek ma rację. Teraz jest ostatni dobry moment, żeby kupić apartament. Dobry dla niego.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

n.....i
konto usunięte 02.07.2025, 06:27:09 via Wykop
  • 6
@MiKeyCo: To JWC buduje jakies apartamenty? Zawsze wydawalo mi się, ze apartament to przestronne, luksusowo wykonczone mieszkanie, znajdujace się zazwyczaj w prestizowej lokalizacji, składające sie z wiecej niz dwoch pokoi, czesto z dodatkowymi udogodnieniami typu wysokie sufity, osobna kuchnia, garderoba, dwie lazienki, taras, portiernia. Trudno nazwac apartamentem 28 m2 na Osiedlu Zielona Laguna Residence z aneksem kuchennym, wodokiem na parking i smutnym cieciem w malej budce przy szlabanie.
  • Odpowiedz
n.....i
konto usunięte 02.07.2025, 07:01:59 via Wykop
  • 3
@Gaak: Moim zdaniem to marketing sprzedawcow gowna w papierku wypaczyl pojecie slowa apartament, aby wywindowac ceny dajac poczucie prestiżu. Wg slownika jezyka polskiego, apartement to "luksusowo urządzone, wielopokojowe mieszkanie lub podobne pomieszczenie w hotelu".
  • Odpowiedz
nixodus
nixodus
nixodus
01.07.2025, 15:58:40 via Wykop
  • 34
Może i warto ale nie z JWC jak słyszę tego przekręciarza to automatycznie sprawdzam portfel, czy nic nie znikło.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Maroman
Maroman
Maroman
01.07.2025, 22:46:21 via Wykop
  • -12
@nixodus: Na tym polega biznes. Zyskuje silniejszy.
  • Odpowiedz
titus1
titus1
titus1
01.07.2025, 07:13:13 via Wykop
  • 23
Całkiem od niechcenia to powiedział. Ale dobry to człowiek, pewnie chciał pomóc przy okazji dilerowi Porsche i sprzedawcy jachtów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

intri
intri
02.07.2025, 05:50:39 via Wykop
  • 13
Mam taką fajną reklamę obok swojego lokalu, reklama dewelopera jakie on to wspaniałe rzeczy nastawiał. No i tytuł reklamy, apartamenty 50m2... Stare bloki z płyty miały już 50-72 metry powierzchni i nazywano to mieszkaniem w bloku. Jak było coś mniejsze to nazywano to kawalerką. Teraz nowomowa deweloperska nazywa to apartamentem a te powyżej 50 metrów to już co? Hiper apartamenty bo cena za nie na pewno.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gaak
Gaak
Gaak
02.07.2025, 06:46:07 via Android
  • 6
@intri Toyota Yaris Cross to SUV przecież. To już problem konsumenta, że się łapie na takie triki.
  • Odpowiedz
ShelbyCompany
ShelbyCompany
ShelbyCompany
02.07.2025, 06:47:58 via Android
  • 4
@intri Dlatego bo barber jest na dole
  • Odpowiedz
Sikor12
Sikor12
01.07.2025, 06:22:15 via Wykop
  • 11
Ostatnio buduje apartamenty na Seszelach. Może to te chce zaoferować Polakom? Ceny podobno jak w Warszawie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3509
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
2987
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2616
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
1846
Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury
Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury
1674
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #mieszkanie
  • #heheszki
  • #kredythipoteczny
  • #polska
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #gielda
  • #deweloperka
  • #warszawa
  • #wynajem
  • #budownictwo
  • #patodeweloperka
  • #mieszkanienastart
  • #inwestycje

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking