Wpis z mikrobloga

Reddit to syf dla sojowych cuckoldów

Obczajcie sobie jak wygląda dzisiaj twitter pod tagiem Melbourne: https://twitter.com/hashtag/Melbourne?f=live tony relacji i nagrać z protestów

Tak wygląda dziś 4chan: https://boards.4chan.org/pol/thread/340606752#p340606752 Australijczycy zbierają się tam dyskutując na temat taktyki oporu wobec rządowej tyranii

Na r/Australia natomiast o protestach cisza. Zamiast tego popularne są wątki:

- I'm vaccinated. What's my risk of catching COVID and passing it on? (XD)
- Leaked figures confirm fears of a drop in Australia’s supply of Pfizer vaccine (xDDDDDDDD)

Redditor == podczłowiek

#koronawirus #reddit #australia #bekazpodludzi #bekazlewactwa #konfederacja
amantadeusz - Reddit to syf dla sojowych cuckoldów

Obczajcie sobie jak wygląda dzi...

źródło: comment_1632464050u4JtMecLouTVqpFRBHwNCM.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@YodaMonster: Tobie rowniez polecilbym przeczytanie posta OPa raz jeszcze. Zgadzam sie z Toba w calej rozciaglosci co do cenzury na reddicie (ha tfu) czy innych big techowych miejscach - ale OP nie napisal nic w tej materii, #!$%@? sie do ludzi z drugiego konca swiata na podstawie dwoch watkow - czyli wspolczesny internet w pigulce.

Temat cenzury jest istotny, ale wrzuta OPa nie uswiadamia ludzi, tylko doklada kolejna lopate do poglebiania podzialow. Z miejsca podzial na podziale - cuckoldy, podludzie, nie to co my :)

Ale emocjonalne wrzutki tego typu nie rozwiazuja problemu w najmniejszym stopniu. I OP NIE wskazal nic z tych rzeczy, o których (slusznie, skadinad) piszesz.
Podejmujac tak istotna kwestie gore wziely emocje - nie pierwszy nie ostatni raz. I ja do OPa (ani nikogo innego funkcjonujacego podobnie) nie mam pretensji, raczej mu grzecznie cos poradzilem - bo niezdrowe,emocjonowanie sie kazda (wydajaca sie nam istotna) rzecza ze swiata zwyczajnie
  • Odpowiedz
@amantadeusz: reddita już nie ma, miał piękny pogrzeb. jakiekolwiek antysystemowe treści są cenzurowane, a soyboye walą sobie konia do tego jak fajnie się dzieje. teraz to zwykła tuba propagandowa establishmentu, nie warto tam zaglądać
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Napisałem w jednym poście dość neutralny tekst

"mam nadzieję, że policja zostanie pociągnięta do odpowiedzialności za brutalność. Nieważne kim są protestujący, rząd nie może używać tak haniebnych metod przeciwko obywatelom" .

Zobaczymy jak szybko spadnie albo jak szybko mnie zgnoją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: r/Polska jest rządzona przez tamtejszą neuropę to co się dziwić. Na wykopie neuropa ma wpływ na moderację, ale nie są bezpośrednio u sterów jak na r/polska, ale na reddicie ciągle są subreddity które są wbrew tym oficjalnym.
  • Odpowiedz