Wpis z mikrobloga

Mirki, jak w #ios zrobić tak, żeby aplikacja kalendarza miała na sobie ikonę z liczbą nieodczytanych przypomnień?
Teraz jest tak bardzo łatwo zgubić te przypomnienia. Chcę żeby były widoczne dopóki dopóty sam ich ręcznie nie usunę.

Ktoś coś?

#iphone
  • 8
@baldi: i u Ciebie to działa? W sensie jak ustawie powiadomienie na 10 i do od 9 do 12 nie dotknę telefonu to potem przy odblokowaniu nie dowiem się o przegapionym wydarzeniu. Twoje rozwiązanie niestety nie przynosi rozwiązania. Dalej nie ma ikonki z liczbą nieusuniętych przypomnień.
@zielony_wiatr: nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Ja akurat nie korzystam typowo z kalendarza ktory ma sie z konta icloud, ale mam polaczony kalendarz z pracy z mailem i kalendarzem od ios. Dostaje powiadomienie np 15 min wczesniej o zblizajacym się meetingu. Jesli nie usune powiadomienia to te powiadomienie nie znika.
@tomekkf: @kermirz: mam alert ustawiony na "w chwili wydarzenia". A że wydarzenie w kalendarzu trwa godzinę to po godzinie mi to przypomnienie znika. No a ja bym chciał żebym je musiał dopiero ręcznie usunąć mimo że oni teoretycznie się skończyło. Czasem nie zaglądam kilka godzin do telefonu i chciałbym wiedzieć co ml mnie ominęło. Mam przypomnienia typu nie wiem "kupić baterie" chcę to widzieć po czasie wydarzenia.
Mam nadzieję, że