Wpis z mikrobloga

@-PPP- Cofam wszystko, co mówiłem o Spelunky 2 - gra jest genialna :)

To, co zrobili z duchem (większa szybkość + podział co 30 s) jest wg mnie GENIALNE, podnosi to szybkość gry i spycha ghosting na bok. Ogromnie mnie właśnie denerwowało nabijanie w ten sposób punktów, bo nie liczył się skill tylko wytrwałość..

Pierwszy poziom o wiele ciekawszy (przez cave mole ;) )
Dżungla ma świetny klimat (muzyka), tak jak mówiłeś, postawili na poważniejszy, rzeczywisty wygląd.
Tide pool - bardzo spoko, można troszkę odpocząć po poprzednich, no i można obserwować fizykę wody ;)
Ice caves - bardzo podobne do poprzednich, skrót do odkrycia (żeby ominąć yeti) bardzo przydatny ;D
Neo babylon - no, tutaj chyba wolałem klimat piramid z wersji HD, ale może się przyzwyczaję.

Jak będzie na wyprzedaży zaraz kupuję ;)
#spelunky #spelunky2 #steam
wirogez - @-PPP- Cofam wszystko, co mówiłem o Spelunky 2 - gra jest genialna :)

To...

źródło: comment_1632413023lvUltm3DRuAen01ShBQz2j.jpg

Pobierz
  • 19
@wirogez: Szanuję :D No i jako Pierwszy gracz drugich Spelunek na Wykopie witam serdecznie Drugiego gracza drugich Spelunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gra jest prześwietna, naprawdę super zrobiona kontynuacja poprzedniej części, sam byłem jej mega wrogiem na początku a im dłużej gram tym się bardziej przekonuje i widzę w jaki sposób Derek podszedł do kontynuacji - wziął to dosłownie i zaczął rozwijać koncept, zamiast go tylko odświeżać.
Neo babylon - no, tutaj chyba wolałem klimat piramid z wersji HD, ale może się przyzwyczaję.


@wirogez: To masz nadal piramidki, zamiast Tide Poolu, Babylon nie zastępuje Piramid ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@-PPP-: Całkowicie się zgadzam co do mountów i ich strategicznego wykorzystania np. w dżungli.

+ multiplayer - chyba tego nie mogę się najbardziej doczekać
+ seedy - w końcu! Rzecz, którą chciało naprawić Frozlunky w 1.
+ rozwidlenia ścieżek - nie podoba ci się dżungla, nie ma problemu, możesz skorzystać z Volcana. Nie odpowiada Tide pool - mamy Temple of Anubis
wirogez - @-PPP-: Całkowicie się zgadzam co do mountów i ich strategicznego wykorzyst...

źródło: comment_1632413901TeLCzK0qC1XKkILF7NN46D.jpg

Pobierz
+ multiplayer - chyba tego nie mogę się najbardziej doczekać


@wirogez: Zagramy coś wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+ rozwidlenia ścieżek - nie podoba ci się dżungla, nie ma problemu, możesz skorzystać z Volcana.


Ej to jest takie mega... Sequel wydaje się przez to o tyle bardziej miodny, bo to dodaje o tyle więcej mięsa do gry że szok. Jakby 2 gry w 1, oba wymiary mają
to ile razy już przeszedłeś final bossa?


@KoninaBeZiomeczka: po prostu jak raz to zrobisz to już nie masz potrzeby stricte tego powtarzać, chyba że chcesz np więcej $$ mieć i pobijać swoje rekordy, czy coś :D

ja się skupiam właśnie na post-game już teraz, tiamatkę uciukałem parę razy i mi już starczy po nią biegać, teraz męczę się z innym bossem ze świata 4 co ma bodajże over 9000 hp XD
@KoninaBeZiomeczka: no na tym polega ta gra ogólnie, to jest gatunek rogue-like

czyli tak, jak umrzesz to zaczynasz wszystko od nowa, w nowym losowym świecie, zupełnie innym niż ten w którym ostatnio dednąłeś