Wpis z mikrobloga

OD @OPPOSITION_FUHRER:

Yo, CEO blockchainowego startupu @OrzechowySos tak na szybko.
POS to nie jest sposób na zarabianie inflacyjnych tokenów, ani jakaś zachęta do hodlu dzbanie. To sposób na zabezpieczenie łańcucha przed atakami, zmianami, doublespedndami. Wprawdzie niezbyt dobry sposób w porównaniu z POW, ale to teraz nieistotne.

Nie możesz sobie go wyrzucić i stacking zastąpić czymś innym a już w zupełności nie przez pery hostujące dane gierek do pobrania.

Tego nie ma sensu orać, bo nie zbierzesz nawet 50pln z ICO, jeżeli w ogóle je zrobisz. Wrzucam bo leżało gotowe od dawna :P

#kryptowaluty #bitcoin #up #hashup #technologia #januszebiznesu
Pobierz plaisant - OD @OPPOSITION_FUHRER:

Yo, CEO blockchainowego startupu @OrzechowySos t...
źródło: comment_1632399492cxeb2XDFTxhqsswWRoMVlB.jpg
  • 13
@plaisant: chłopie jak zacząłem czytać twoje akrobacje intelektualne to mozg mi zrobil screenshota, chyba nie ten hash dostałeś jak chcesz walidowac blockchain tokenami erc20 ( ͡° ͜ʖ ͡°) najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że ktos może pomyśleć że wiesz co gadasz
@minister_thc: Co za dzban. Przecież nie mam na myśli tego tokenu na BSC. On gadał o swoim osobnym blockchainie i opisywał jak będzie działał. Przecież on od początku pieperzy że to będzie osobny blockchain.
Mnie mózg robi BSOD kiedy widzę tak ograniczonych ludzi, którzy nie potrafią ze zrozumieniem przeczytać kilku prostych zdań i jeszcze cwaniakują a faktycznie robią z siebie idiotów :D
Nie wiem co pisał wcześniej odnoszę się do screena, nie napisał w screenie słowa o proof of stake a ty zacząłeś o tym pisać chyba by pochwalić że wiesz co to jest, bo chyba umiesz rozróżnic proof of stake od stakowania? dzbanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) staking to moze być jak najbardziej zachęta do hodlu, czy sposob na zarabianie t o k e n ó w