Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: Ogólnie to tez mam bekę z kalifatu w Szwecji i upadku Francji, ale tu wyjątkowo nie masz racji, dałeś się wciągnąć w pułapkę procentów. Evergrande urósł o 0.40. Jak coś spadnie ze 100 dolarów do 10 dolarów a potem urośnie do 20, to ono nie urosło o 100%. Ono po prostu upadło o 80 zamiast o 90. Oczywiście możesz szukać okazji kupując za 10, wtedy dla Ciebie powstaje szansa na
Pobierz HighFlyingBird - @LuckyStrike: Ogólnie to tez mam bekę z kalifatu w Szwecji i upadku ...
źródło: comment_1632399762xb0JjDF0Gsb3WlGNVjR83f.jpg
@LuckyStrike: ja tez jestem tym wykopowym ekspertem xD i nadal tak uważam, może nie ze to będzie koniec świata, podobnie jak nie to, ze chiński rynek nieruchomości, a już na pewno nie ten jeden deweloper będzie jej powodem, ale na pewno czeka nas głęboka recesja na globalnych rynkach, domino jest ustawione, czekamy tylko na upadek pierwszej kostki, a moim skromnym zdaniem te kostki zaczely się ruszać już na poziomie upadku Archegos
@LuckyStrike: i tak będzie miało to ogromny wpływ na gospodarkę tego kraju. Kursami spółek, a przede wszystkim Evergrande bym się nie przejmował. Wirecard też potrafił 50% odbić po spadkach 90% a jak jest każdy wie.