Wpis z mikrobloga

Koleś wygląda obrzydliwie, jestem ciekaw jak siebie postrzega. Czy myśli 'hmm ciacho ze mnie' czy 'wyglądam #!$%@?, ale muszę bić rekordy' czy cos innego jeszcze
  • Odpowiedz
Koleś wygląda obrzydliwie, jestem ciekaw jak siebie postrzega. Czy myśli 'hmm ciacho ze mnie' czy 'wyglądam #!$%@?, ale muszę bić rekordy' czy cos innego jeszcze


@NoToTenTego: SYLWETKA HERKULESA!! ŁAPAĆ I RZUCAĆ! JESTEM NAJLEPSZY, JESTEM NAJSILNIEJSZY!!11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Chicane: Na filmie jest przedstawiony nasz półbóg z #mikrokoksy IntruderXXL, który raz za razem przekracza granice ludzkiej siły, a na tym krótkim filmiku jest ukazane, że żadna panna nie zdoła mu sie oprzeć. Obejrzyj parę jego filmików z dźwigania żelastwa to zrozumiesz fenomen i jego dziki ryk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Koleś wygląda obrzydliwie


@NoToTenTego: Co ty wygadujesz? Przecież normalną sylwetka, lekki zarys mięśni. Wystarczy parę razy wyjść na rower, czy na basen i tak się będzie wyglądać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DywanTv: XDDD jest tendencja wzrostowa. Jak Intruder pójdzie na pierwsze zawody i pozamiata (na równych zasadach, czyli na bombie) to będzie mógł mówić że miał fejm zanim ktokolwiek się o nim dowiedział.
@IntruderXXL: mimowolnie wyszedłeś z piwnicy xD świat się o tobie dowiedział.
  • Odpowiedz
Wrzucał tutaj ktoś pisząc, że mu na głównej wyskoczylo xD


@DywanTv: Jak ktoś ogląda filmy Intrudera to nic dziwnego, że mu się w proponowanych pojawia.
  • Odpowiedz