Wpis z mikrobloga

@NoToTenTego: nie każdy jest tak płytki, żeby wszystko spłycać do wyglądu czy ruchania.
Jest jeszcze coś takiego jak ambicja, determinacja i chęć robienia wielkich rzeczy. Nie ma co oceniać czyichś marzeń. Jeden chce zostać dobrym piłkarzem i nim zostaje. Drugi piosenkarzem i nim zostaje. Trzeci chce być wielkim chłopem i silnym chłopem, który dokłada 200kg z gum oporowych - i mu się udało.

Tylko jest jeden problem - on ma swoje
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: A jak mam inaczej kogoś ocenić jeśli znam go tylko z filmików które wstawia albo wykopu czasami coś przeleci?? Nie będę się z nim bratał byle poznać jego myślenie i może zmienić zdanie, mam #!$%@? w to. Jak kogoś nie znasz to pierwsze co oceniasz to wygląd i nie pierdl że jest inaczej. Widzę jego posturę, widzę że jest #!$%@? dla mnie, pisze swoją ocene i tyle. A ty mi
  • Odpowiedz
@NoToTenTego no wlasnie o to chodzi, ze oceniasz bez minimalnej checi zglebienia tematu, robisz to powierzchownie i na #!$%@?. Klikniecie w profil Intrudera i poczytanie o chlopie przed wydaniem idiotycznego i pustego osadu zajeloby ci moze z kwadrans ale wiadomo, lepiej nie wydostawac sie ze swojego ograniczonego swiata i oceniac wszystko weslug swoich waskich, miernych kryteriow. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@kfjatooshek: #!$%@?, jak np. idziesz ulicą i widzisz kogoś kto zwrócił twoją uwagę to co? Podchodzisz i prosisz o opowiedzenie tobie jak wygląda historia jego życia. Czemu tak wygląda albo coś innego? Nie. Idziesz, ocenisz, przechodzisz dalej. Dla mnie ludzie tutaj to jak ludzie na ulicy, mijam się z kimś i tyle. #!$%@? mnie to jaka była geneza że koleś tak wygląda
  • Odpowiedz
@NoToTenTego nie, ide ulica i nie oceniam. Biore pod uwage to, ze nie wiem wszystkiego o tym czlowieku i tyle, nie wydaje ocen nie majac podstaw. Wyglada na to, ze ciezko ci to pojac.

Tak samo jak ty mozesz krzywdzaco i bezpodstawnie ocenic chlopa na wykopie, tak samo ja moge te ocene skomentowac i krytykowac. Nie spinaj sie az tak.
  • Odpowiedz
@kfjatooshek: no to jest zgoda. Ja mogę ocenić jego sylwetkę skoro publicznie ją wystawia na światło dzienne, wrzuca do internetu foty albo filmy. Tak samo ty oceniasz mój komentarz bo piszę go sobie publicznie. Więc koniec tematu
  • Odpowiedz