Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#legia
#ekstraklasa
#mecz

1. Wygrana małym nakładem sił, to jest najlepsze co mogło nas spotkać. W sumie to taki mecz gdzie nawet chyba bym wolał porażkę po 90 minutach niż dogrywkę i kolejne minuty na liczniku
2. A do remisu wcale nie było tak daleko, Wigry miały swoje okazje, ale na szczęście większość ich akcji i błędów naszej obrony nie miało konsekwencji
3. Miszta mnie nie przekonuje. Gra już 2 sezon, na tym etapie powinien prezentować jakiś poziom pewności siebie, zwłaszcza na tle takiego przeciwnika. Niestety, jego interwencje są niepewne, wypluwa piłkę przy byle okazji. Lepszy bramkarz przy akcji bramkowej albo by piłkę złapał, albo wybił dużo lepiej. Tobiasz prezentował się w tym sezonie dużo lepiej i nie wiem czy to nie on powinien wskoczyć na drugiego bramkarza w tym sezonie
4. Hołownia dziś zdecydowanie najgorszy w naszej drużynie, ale to tez zawodnik, który potrzebuje gry, żeby lepiej zagrać. Przy regularnych występach prezentuje on średni poziom ligowy i po sezonie powinien trafić do jakiegoś Zagłębia lub Lechii, dla nich byłby wzmocnieniem. Legia to niestety zbyt wysokie progi
5. Bardziej martwi mnie Rose. Z tego co się mówi, świetnie wkomponował się on w drużynę mentalnie, gorzej z grą. Póki co we wszystkich meczach prezentował się niepewnie, jak tak dalej pójdzie to będzie jedno z większych rozczarowań transferowych ostatnich lat
6. Z drugiej strony jest Kastratiego. Koleś robi niesamowite wrażenie, póki co każdy wydany grosz był wart tego transferu. Duże brawa należą się dyrektorowi Kucharskiemu, to wcale nie jest takie oczywiste, ze zawodnik za 1mln€ robi taka różnice i to praktycznie z marszu
7. Mecz odhaczony, to teraz ploteczki:) Chodzą słuchy, ze Mladenovic ma coraz bardziej nierówno pod kopułą. Jeszcze wcześniej nikt nie robił z tym problemu, ale ostatnio ma to coraz większy wpływ na jego formę. Dodatkowo w Europie może mieć problem, bo podobno jak biega to przeklina we wszystkich znanych sobie językach, na co sędziowie zwracają uwagę. Tak, wiem jak absurdalnie to brzmi, ale to nie żart:)
8. Piekarski spotkał się z Mioduskim w sprawie nowego kontraktu dla naszego treneiro i na razie obie strony dały sobie na wstrzymanie. Wyglada na to, że głównym rozgrywającym całej sytuacji będzie Rosja. Ze strony Michniewicza, czekają na jakaś lepsza ofertę z tamtejszej ligi, a Mioduski czeka na to, aż Staśkowi się znudzi urlop i wróci do nas na białym kon… yyy… niedźwiedziu
9. Sporo mówiło się o Wietesce i Schalke, a ja słyszałem ostatnio, ze jeden z naszych polskich zawodników jest już po słowie z Amerykanami i ma wyładować w zimę za oceanem. Z jednej strony szkoda by było, z drugiej, finansowo ani klub ani zawodnik by na tym nie stracili
10. W ostatnim punkcie chciałbym przeprosić za moja nieobecność. Niestety miałem na urlopie mocno ograniczony dostęp do TV i informacji,większość meczów słuchałem w radio, wiec średnio miałem o czym pisać. Teraz jednak wracam i to w najlepszym możliwym okresie, zgodnie z cyklem rocznym naszego zespołu teraz czeka nas seria wygranych i to w dobrym stylu! Tego sobie i Wam życzę:)
  • 4
@miki4ever: ad. 7: Mladen wywołuje u mnie przerażenie. Nie wiem, jakoś boję się tego człowieka i nie chciałbym żeby to był mój znajomy. Ba, bałbym się z nim jechać samochodem gdyby prowadził. On ma oczy wariata, w ogóle wygląda jakby był całkowicie odklejony. Całe szczęście, że nie ma zapędów w stylu Boruca bo by dochodziło co mecz do bijatyki między zawodnikami tej samej drużyny. Nie wiem o co z tym gościem