Wpis z mikrobloga

Skąd w społeczeństwie taki silny przymus noszenia garniturów? Przez to przy dowolnym wydarzeniu większość facetów wygląda jak pic rel. Gdyby założyli jakąkolwiek koszulę i spodnie, ale w dobrym rozmiarze, wyglądaliby znacznie lepiej.

No ale "wypada garnitur" i skutki są opłakane. Koszule i spodnie zwykle każdy ma w miarę nowe, więc w miarę dopasowane, a przeciętny wiek garnituru to 10+ lat.

#modameska #niebieskiepaski #rozowepaski (bo "wypada garnitur" jest nakręcane przez żony i matki) #wesele #blackpill
Pobierz tomasztomasz1234 - Skąd w społeczeństwie taki silny przymus noszenia garniturów? Prze...
źródło: comment_1632316314LnMdlV8HkIVnVxs8Gb5LrB.jpg
  • 19
@tomasztomasz1234: to Twój problem? jesteś szczęściarzem stary, serio. Też nie lubię chodzić w gajerku, ale kupiłem sobie 2 jakiś rok temu gdy wymieniałem i co jak co ale dobry garnitur robi wrażenie i się najzwyczajniej przydaje. Co więcej różowej się to podoba, więc generalnie, no. Wiem, że teraz moda na to żeby nie gajerek i rakierki, tylko jakieś frędzelki, luźny styl, wiadomo, moda, nie oceniam ale będąc na kilku uroczystościach czy
@tomasztomasz1234: Jak się nosi garnitur tylko z nazwy, to taki efekt. Dobry garnitur, to ubiór, który częsciowo maskuje niedoskonałości figury i jest bardzo wygodnym ubraniem. Te wszystkie zasady jego doboru wraz z koszulą i krawatem służą czemuś, a nie tylko są. Niezrozumienie tego jest przyczyną wielu nieszczęść. np fakt, że mankiety koszuli powinny wystawać 0.5 do 1.5 cm służy optycznemu wydłużeniu sylwetki, podobnie jak dobrze dobrany krawat o odpowiedniej szerokości. Grubasy
@tomasztomasz1234: bo to jest kwestia progresowania. Jak zdołasz ogarnąć że t-shirt jest gorszy od koszuli, a potem że zwykle lepiej wyjść w koszuli i marynarce to poleci. Temat jest bardzo prosty ale tylko jak się go zacznie, a nie z nastawieniem, że garniak to zestaw na ślub/pogrzeb/egzamin. Szczególnie że ubiór to często rzecz którą ludzie w pierwszej kolejności widzą i oceniają. I tak, dobranym krawatem, koszulą i marynarką można #!$%@? umysłowe