Wpis z mikrobloga

Wzięło mnie na rozkminy i zdałem sobie sprawę,że przez 19 lat życia zostałem odrzucony/olany przez 41 dziewczyn.Wzrost mam powyżej 180cm,ale ryj 3/10, charakter sam nie wiem bo niezależnie co powiem i tak jest źle.Wiadomo,że trzeba próbować i nie poddawać się a za 251 razem się uda.Jednak z każdą porażką boję się coraz bardziej nawziązać kontakt z dziewczyną.

Jedyny mój kontakt z kobietą był za pieniądze.

Z mężczyznami jest dużo łatwiej i wystarczy się odezwać do jakiego kolwiek geja.

#przegryw #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem
#blackpill #gaypill #gorzkiezale
  • 32
@przegro_pisarz: ja tam od zawsze (no dobra, może jak byłem wiele lat temu trochę zbluepillowany, to jeszcze jakieś marne próby podejmowałem, ale szybko się wyleczyłem z tego) wychodzę z założenia, że poczucie zażenowania i upokorzenia towarzyszące byciu olanym/wyśmianym/odrzuconym nie jest warte takiej zabawy w ruletkę z jakimiś szonami. Jak masz kogoś sensownego poznać, to go poznasz w naturalnych okolicznościach i "samo" wyjdzie z tego 9niekoniecznie związek, ale przynajmniej normalna znajomość zbudowana
@przegro_pisarz: praca, uczelnia, szkoła, zajęcia grupowe, jedyne sensowne miejsca do poznania różowej, #!$%@?ć jakieś januszowe prawdy "gdzie się pracuje tam się #!$%@? nie wojuje hehe", większość znajomych normików, którzy mają żony, poznali je w szkole albo w pracy i są razem wiele lat.

A jak nie ma takich możliwości albo pracuje się z samymi kolesiami, no to it's over. Generalnie stara tagowa prawda mówi, że jak mniej więcej do 20 lvl
Jak masz kogoś sensownego poznać, to go poznasz w naturalnych okolicznościach


@BrockLanders: w jakich naturalnych okolicznościach?
Jakie w tych czasach są niby okoliczności, ze ma się jakikolwiek kontakt z ludźmi?
@Arachnofob: Sprawdzam ten Twój patent z malezją. Zalożyłem konto wczoraj wieczorem i do teraz mam 20 lajków. W Polsce 20 lajków to zbierałem przez 2 tygodnie.

Jednakże ty pisałeś, że miałeś 1000 po tygodniu, więc jak mniemam po jednym dniu miałeś już 99+?

Ustawiłem sobie lokalizację na kualalumpur +80 km, laski 18-28 lat. Konto darmowe, bez golda, lokalizację ustawiona przez fake gps.

Jakieś porady? ( ͡° ͜ʖ ͡°