Wpis z mikrobloga

  • 1436
#feels

Pamięta ktoś Mirka, który zajebiście lubił jalapeno burgery z Maca? Jeździł jak pamiętam do Zamościa z Hrubieszowa, żeby je sobie zjeść. Mirki mu przelewali hajs (też mu coś puściłem bo się wydawał bardzo sympatyczny), bo to Polska C i gość był biedny. Potem próbował odtworzyć sos do nich w domu i chyba mu wyszło. Później wyjechał do pracy do Niemiec, testował tamtejsze burgery w Macu, a po jakimś czasie był wpis z jego konta, że brat to jego pisze i gość strzelił samobója.
Voilaszek - #feels 

Pamięta ktoś Mirka, który zajebiście lubił jalapeno burgery z Ma...

źródło: comment_1632289426bHhoDPPxmv0S7XN8y1W1ew.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 932
@borysEK4 jeśli to prawda z tym samobójem to szkoda mi go. Rzadko bywam w Macu, ale jak jestem to lubię jalapeno burgera sobie wziąć i zawsze mi się gość przypomina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Voilaszek: z tym samobójem to był fejk, bo wykopki sprawdzały czy były w kościołach msze czy coś takiego za gościa w podobnym wieku, co on i nic takiego nie miało miejsca
  • Odpowiedz
@Voilaszek lokalne mireczki sprawdziły ten kościół i żaden Dawid pogrzebu nie miał jak ni y napisał jego brat. Pewnie to zaszło za daleko, chłop nie chciał być rozpoznany i wymyślił baita a teraz mirkuje po innym kontem. Mam przynajmniej taką nadzieję
  • Odpowiedz
Mirki mu przelewali hajs (też mu coś puściłem bo się wydawał bardzo sympatyczny


@Voilaszek: Tu ci sie cos pomylilo bo on nie mial nawet konta w banku, a jak sie pytalem czy moze podejsc do bankomatu z blikiem to nie wiedzial o co chodzi i tylko dziekowal za pomoc nigdy nie biorac od nikogo nawet grosza XD
  • Odpowiedz
@Voilaszek: halapeno to nadburger
pamieta ktos, czy zawsze mial te prazona cebulke na dole, pod kotletem? mi sie wydaje, ze wprowadzili to wraz ze zmianą bułek
  • Odpowiedz
może mi się p------o z kimś innym, dość dawno to było z pomielonym


@Voilaszek: mi się na 99% wydaje że to był on, ale nic nie przelewałem to czort wie jak było z tym
  • Odpowiedz