Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Perva:
no tak pomyliłem się - moje zdanie jest nie ważne, mam za ciansy łeb xD
Wybacz, że chciałem Ci wyjaśnić o co chodzi. Mój błąd. Często się łapie na gadaniu tu z ludźmi z którymi nie warto zamieniać słowa.

no ja i te 150 osób które plusowalo komentarz kontra Ty i 2 gości którzy tego nie widzicie. Ja jednak będę wierny statystyce i pozostanę przy swoim guście. Wieżę to na
Ja jednak będę wierny statystyce


@Sarza01: Bezsensowne narzekactwo i owczy pęd na wykopie (widzisz plusa plusujesz) nie ma za wiele wspólnego ze statystyką

Prawda jest taka że wieża owszem jest głupia ale w anonimowym badaniu - strzelam z dupy - 80% ludzi nie zwróciłoby na to uwagi a 100% ludzi gdyby wygrało na loterii połówkę tego bliźniaka do wyboru to wybrałoby oczywiście stronę lewą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: Taki strzał z dupy też niema za wiele wspólnego z rzeczywistością ( )

Gówno nie statystyka bo próba nie jest ślepa, mamy sugestie. Ale jednak jakieś wnioski co się ludziom podoba można wyciągnąć. Skoro niema przeciwnego komentarza i plusów przynim - czyli nikt nawet nie pomyślał, że to może być ładne xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet: wady sa, ale mozna wspolnie z kims bliskim wybudowac cos takiego i koszty budowy sa duzo mniejsze na osobe niz przy zwyklym domu jednorodzinnym na przyklad
@wfd: @oddities: @Sarza01:
Dla tych którzy nie widzą co jest nie tak z lewą stroną odpowiadam bardziej szczegółowo:

Po prawej widać fajny, przemyślany budynek, z zachowaniem proporcji. Olsztyn, czyli pewnie poniemiecki. Niestety umysł typowego janusza-p0laka tego nie widzi. Już samo #!$%@? tej wieży zaburza te proporcje i wygląda ona jak wrzód na dupie. W dodatku nie ma ona żadnych funkcji użytkowych. Elewację zamiast zrobić w jednolitym kolorze, co przy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chodzi pewnie o to #!$%@? wierzę jak w zamku i ten kolor obok okna. Od razu widać że jakieś totalne bezguście to robiło..

@Sarza01: w pytę chciałbym mieć dom z wieżą jak jakiś czarnoksiężnik. po prostu nie masz wyobraźni i nie czerpiesz radości z życia. dobrze że druga strona nie jest wyremontowana tam samo bo dwie wieże już by wyglądały słabo a taka asymetria wygląda super.