Wpis z mikrobloga

przecież ta wieża (nie "wierza") była tam. Wcześniej.


@Shatter: najpierw się naucz znaków interpunkcyjnych używać jak chcesz kogoś poprawiać.
Poprawiasz mnie i w tym samym zdaniu robisz błąd xD
O MATKO CZŁOWIEK NA TELEFONIE WCISNĄŁ DWA RAZY SPACJĘ I SIĘ KROPKA WSTAWILA, NIE MOŻE BYĆ, ANALFABETA


@Shatter: ty a może mi też słownik zmienił? Nie wpadłeś na to? W następnym poście już piszę poprawnie.
Mogłeś chociaż sprawdzić co napisałeś, bo to naprawdę głupio wygląda jak poprawiasz kogoś i robisz taki błąd. W sumie gorszy od mojego bo tego nawet nie da się przeczytać - jak bełkot.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sarza01:

niższe koszty ogrzewania i zakupu dzban

To pod namiotem to już w ogóle taniocha "dzbanie" xD.
@gatineau:

niektóre

żadne.
Wady domu w postaci ogarniania obejścia i budynku, a do tego sunsiod za ścianą jak w inwestycyjnym kurniku- niby masz "dom" ale "ścisz tom muzykie młody bo sunsiod policje wezwie. Podwójny mnożnik #!$%@?ści jak to bliźniak razem ze starymi czy tam jakąś rodziną.
Do tego brak największej zalety
Do tego brak największej zalety domu w postaci sensownego tego ogródka, tylko co najwyżej wybieg dla gówniaka i jakiś kawałek trawy,


@tellet: Ale masz, do tego metraż jednak na ogół większy niż w bloku.

Ponownie - "cena" to taki argument "dla towarzystwa cygan dał się powiesić"


Musisz przekazać kupującym segmenty, że powinni skądś wytrzasnąć dodatkowe pół miliona bo tak to bez sensu ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet: dzbanie to co powiesz szeregowych domkach kanadyjskich?
Ty Poprostu jesteś ignorantem który myśli ze jest najmądrzejszy. Najgorszy sort dzbanstwa.